Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Inowrocław

  - 34 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 16 mieszkań na sprzedaż w Inowrocławiu

  Rynek wtórny - 34 mieszkania na sprzedaż w Inowrocławiu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Inowrocław to miejscowość położna w północno-środkowej części Polski, niecałe 43 km od Bydgoszczy. Miasto znane jest z walorów uzdrowiskowych oraz rozwiniętej branży przemysłowej i usługowej. Z tego powodu przyciąga licznych kuracjuszu oraz osoby szukające pracy w regionie. To także atrakcyjna alternatywa dla mieszkania w Bydgoszczy.

  Mieszkania Inowrocław  - jak wygląda rynek mieszkaniowy?

  Powodów, żeby kupić mieszkanie w Inowrocławiu, nie brakuje. Jak więc wygląda lokalny rynek mieszkaniowy? Wspomniany wcześniej potencjał inwestycyjny sprawia, że w Inowrocławiu buduje się dużo nowych inwestycji. Większość lokali przeznaczona jest na wynajem lub późniejszą sprzedaż. Cechą wspólną nowych osiedli jest kameralna architektura nawiązująca do uzdrowiskowego charakteru zdroju. W Inowrocławiu nie brakuje również mieszkań na sprzedaż z rynku wtórnego.

  Te zlokalizowane są zarówno w nowych budynkach, jak i zabytkowej części miasta. Osoby zainteresowane kupnem mogą wybierać między zróżnicowanym układem pomieszczeń oraz szerokim wyborem metraży. Dużym zainteresowaniem cieszą się kawalerki oraz większe mieszkania o kilku pokojach.

  Mieszkania Inowrocław - oferty

  W Inowrocławiu dostępne  34 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 25 m2 do 72 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Inowrocławiu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 kawalerka na sprzedaż;
  • 22 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 21 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 6 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Inowrocławiu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Inowrocław”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Inowrocław.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Inowrocławiu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Inowrocław

  Interesuje Cię rynek wtórny? Inowrocław oferuje 34 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 25 m2 do 72 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Inowrocławiu to 48 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Inowrocław bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Inowrocławiu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Inowrocław - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Inowrocław oferuje 16 nowych mieszkań w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Inowrocław czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Inowrocławiu to 51 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 38 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 59 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Inowrocławiu.

  Ceny mieszkań w Inowrocławiu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Inowrocławiu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Inowrocław", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Inowrocławiu to 6 336 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Inowrocławiu to 5 280 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Inowrocławiu to z kolei wydatek średnio 7 000 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Inowrocławiu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Inowrocławiu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Inowrocławiu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 524 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Inowrocławiu wynosi 7 479 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Inowrocławiu należy zapłacić 416 990 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 7 000 zł/m2.

  Tanie mieszkania Inowrocław. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Inowrocław bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Inowrocławiu to wydatek 272 160 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 7 000 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 134 900 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 346 zł/m2.

  Tanie mieszkania Inowrocław? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: