Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Inowrocław, 74,80 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Jagła Nieruchomości

Inowrocław, ul. Ratuszowa

435 000

5 815 /m2

3 pokoje 1 piętro 2 tarasy miejsce parkingowe
3 pokoje 1 piętro 2 tarasy miejsce parkingowe

Główne cechy mieszkania

Cena

435 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

74,80 m2

Cena za m2

5 815 zł

Piętro

1

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 74,80 m2

3 pokoje 1 piętro 2 tarasy miejsce parkingowe

Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości

1 piętro, 2 tarasy, 3 pokoje, miejsce parkingowe w hali garażowej, duża piwnica

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Inowrocławiu przy ul. Ratuszowej 15 - w doskonałym punkcie miasta, bardzo blisko Parku Solankowego , stadionu, basenu, Urzędu Miasta oraz ścisłego centrum. To idealna propozycja dla osób, które cenią komfort, przestrzeń i świetną lokalizację .

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku wybudowanego w 1998r . Budynek zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową - brak kosztów charakterystycznych dla drogiej spółdzielni. Ogrzewanie własne dla budynku, co przekłada się na niższe koszty utrzymania.

Najważniejsze informacje:

łączna powierzchnia: 74,80 m²

bardzo duży salon

przestronny duży aneks kuchenny

2 tarasy

okna PCV i rolety zewnętrzne

mieszkanie po odświeżeniu - odmalowane ściany, nowe lampy

piwnica: 3,20 m²

miejsce parkingowe w hali garażowej

osobne WC

Atuty nieruchomości:

blok z 1998r - nowsze budownictwo (to nie jest wielka płyta!)

pełna własność (nie spółdzielcze)

wspólnota mieszkaniowa - rozsądne koszty utrzymania

bardzo dobra komunikacja

blisko tereny rekreacyjne i uzdrowiskowe

pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut

To mieszkanie łączy w sobie przestrzeń, wygodę i świetne położenie. Doskonale sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem.