Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Kielce, 51,56 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Twoje M

Kielce

556 848

10 800 /m2

Na sprzedaż apartament w urokliwej willi
Na sprzedaż apartament w urokliwej willi

Główne cechy mieszkania

Cena

556 848 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

51,56 m2

Cena za m2

10 800 zł

Piętro

2

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 51,56 m2

Na sprzedaż apartament w urokliwej willi

Tylko u NAS!

Biuro Nieruchomości TWOJE M

prezentuje Ofertę SPRZEDAŻY

Nowoczesne mieszkanie z antresolą - idealne dla rodziny lub pod inwestycję

Prezentujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z antresolą, w stanie deweloperskim o powierzchni 51,56 m². Lokal znajduje się na II piętrze w nowoczesnej, kameralnej inwestycji przy ul. Świętojańskiej w Kielcach.

Inwestycja z 2026 roku zlokalizowana jest w spokojnej części miasta, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

Kameralna inwestycja to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, komfort oraz bliskość natury. Przemyślane układy mieszkań pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i swobodną aranżację wnętrz.

Możliwość dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej.

Atuty mieszkania:

- kameralna inwestycja - tylko 12 mieszkań

- nowoczesne budownictwo

- funkcjonalny układ z antresolą

- balkony wentylowane na wspornikach

- okna 3-szybowe PCV VEKA Softline

Poziom główny:

- salon z aneksem kuchennym - 18,77 m²

- sypialnia - 9,10 m²

- łazienka - 4,11 m²

- przedpokój - 8,05 m²