Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Kielce, 59,95 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Twoje M

Kielce

396 000

6 605 /m2

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszka 59,95m2
Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszka 59,95m2

Główne cechy mieszkania

Cena

396 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

59,95 m2

Cena za m2

6 605 zł

Piętro

4

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 59,95 m2

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszka 59,95m2

TYLKO U NAS !

Biuro Nieruchomości

TWOJE M

Prezentuje ofertę sprzedaży

Komfortowego, 3 pokojowego mieszkanie z osobną, widną kuchnią

Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem - ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego

Okazja 660 zł/ m 2

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,95 m 2 , z oddzielną kuchnią. Lokal jest dwustronny i dobrze doświetlony, co zapewnia komfort codziennego użytkowania, usytuowany jest na 4 piętrze, w kameralnym bloku 4 piętrowym z balkonem. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji przy ul. Jeziorańskiego 61 w Kielcach.

Główne atuty mieszkania:

- ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej

- dwustronne, trzy niezależne pokoje z balkonem

- pełna infrastruktura w zasięgu

- atrakcyjny 4 piętrowy blok

-tereny zielone i rekreacyjne, ścieżki rowerowe.

Na powierzchnię mieszkania składają się:

- ustawny salon z balkonem - 18,62 m 2 ,

- osobna, widna kuchnia - 7,18 m 2 ,

- przestronna sypialnia z miejscem na szafę - 12,24 m 2 ,

- sypialnia/pokój dziecięcy - 9,57 m 2 ,

- łazienka - 3,1 m 2 ,

- WC - 1,33 m 2

- przedpokój - 7,91 m 2, .

Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Mieszkanie oferowane jest gotowe do zamieszkania.

Istnieje możliwość aranżacji w układzie czteropokojowym - salon z aneksem kuchennym + trzy sypialnie.

Klatka schodowa odnowiona, zabezpieczona domofonem.