Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Kielce, 65,92 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Twoje M

Kielce

569 000

8 631 /m2

Mieszkanie  65,92m2 po częściowym remoncie 1 p.
Mieszkanie  65,92m2 po częściowym remoncie 1 p.

Główne cechy mieszkania

Cena

569 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

65,92 m2

Cena za m2

8 631 zł

Piętro

1

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 65,92 m2

Mieszkanie 65,92m2 po częściowym remoncie 1 p.

Tylko u NAS!

Biuro Nieruchomości

TWOJE M

prezentuje Ofertę

sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią

Idealna oferta dla pary, rodziny lub pod inwestycję.

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,92 m2 przy ulicy Piłsudskiego w Kielcach.

W mieszkaniu niespełna rok temu przeprowadzony został remont generalny trzech pokoi, przedpokoju oraz kuchni. Została wymieniona elektryka oraz liczniki wycyklinowany parkiet dębowo- bukowy, położone gładzie oraz odmalowane. Łazienka oraz toaleta zadbane po sprawdzeniu hydrauliki, do remontu w dalszej przyszłości co pozwala przyszłemu właścicielowi na aranżacje powierzchni według własnego projektu oraz decyzji co do standardu wykończenia. Mieszkanie jest jasne, ustawne, dwustronne. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci. Załączone zdjęcia ukazują stan lokalu na dzień dzisiejszy.

Główne atuty:

- 1 piętro w 4 piętrowym bloku

- tylko dwa mieszkania na klatce

- trzy pokoje nie wymagają wkładu własnego

- oddzielna kuchnia

- łazienka oraz toaleta osobno

- świetna lokalizacja

- duża przestrzeń oraz ustawne pokoje

- idealna inwestycja pod wynajem

- blisko Szkoły Przedszkola oraz Przychodnia

- bliskość wielu punktów usługowych

- blok po termoizolacji

- miejsca parkingowe wzdłuż bloku z karta mieszkańca

- zaplanowany przetarg na remont klatek schodowych

Mieszkanie składa się z :