Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Kielce, 57,65 m2, 5 piętro

Oferta sprzedaży od Ckdom.pl Biuro Nieruchomości

Kielce, al. Solidarności

725 000

12 575 /m2

Kielczanka/ 2 pokoje/ 2 miejsca parkingowe
Kielczanka/ 2 pokoje/ 2 miejsca parkingowe

Główne cechy mieszkania

Cena

725 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

57,65 m2

Cena za m2

12 575 zł

Piętro

5

Dostępne od

2026-04-25

Opis nieruchomości o powierzchni 57,65 m2

Kielczanka/ 2 pokoje/ 2 miejsca parkingowe

NOWOCZESNE MIESZKANIE 2-POKOJOWE – 57,5 m² – AL. SOLIDARNOŚCI – KIELCE
Na sprzedaż atrakcyjne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 57,5 m², zlokalizowane w Kielce przy al. Solidarności, w dzielnicy KSM. Lokal znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku (10 pięter) z windą.
Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz wysokim standardem części wspólnych. Mieszkanie pozostaje w stanie do umeblowania, co daje możliwość indywidualnej aranżacji zgodnie z preferencjami przyszłego właściciela.
Układ pomieszczeń

  • przestronny salon z aneksem kuchennym
  • ustawna sypialnia
  • łazienka z WC
  • przedpokój
  • balkon
Standard i atuty nieruchomości
  • dwustronna ekspozycja zapewniająca bardzo dobre doświetlenie wnętrz
  • ogrzewanie miejskie
  • nowoczesne budownictwo (2024 rok)
  • wysoka jakość wykonania inwestycji
  • budynek wyposażony w windę
  • domofon / wideofon
  • pełna własność
Lokalizacja
Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dojazdem do centrum oraz dogodnym dostępem do głównych arterii komunikacyjnych. W najbliższej okolicy znajdują się:
  • Galeria Echo
  • szkoły i przedszkola
  • uczelnie wyższe, w tym Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Politechnika Świętokrzyska
  • liczne sklepy, punkty usługowe i placówki medyczne
Cena nieruchomości
  • mieszkanie: 725 000 zł