Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Kielce, 76,20 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Ckdom.pl Biuro Nieruchomości

Kielce, ul. Silniczna

790 000

10 367 /m2

Mieszkanie lub lokal, kielce centrum ul. silniczna 15 76,26 m2 3 pok.

Główne cechy mieszkania

Cena

790 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

76,20 m2

Cena za m2

10 367 zł

Piętro

1

Dostępne od

2025-09-08

Opis nieruchomości o powierzchni 76,20 m2

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie/lokal użytkowy o powierzchni ok. 76,26 m, zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Sinicznej 15 w ścisłym centrum Kielc.

Lokal doskonale sprawdzi się zarówno jako mieszkanie dla rodziny, jak i lokal usługowy idealny na:

kancelarię notarialną,

kancelarię adwokacką,

gabinet kosmetyczny,

gabinet psychologiczny,

biuro rachunkowe,

inną działalność usługową.

W każdym z trzech pokoi doprowadzona jest instalacja wodno-kanalizacyjna, co daje szerokie możliwości adaptacyjne od pokoi zabiegowych po osobne stanowiska pracy.

Układ pomieszczeń:

3 niezależne pokoje (ekspozycja wschódzachód),

osobna kuchnia,

łazienka z WC,

dodatkowe, oddzielne WC,

funkcjonalny przedpokój.

Dodatkowe atuty:

Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej (zgoda wspólnoty),Niski czynsz atrakcyjny w kontekście inwestycyjnym,Ogrzewanie gazowe kontrola nad kosztami,1. piętro komfortowy dostęp dla klientów/pacjentów,Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie bliskość ścisłego centrum,Nowoczesny apartamentowiec z zadbaną klatką schodową i estetyczną elewacją.

Lokalizacja:

Siniczna 15 to spokojna ulica w śródmieściu Kielc w zasięgu krótkiego spaceru znajdują się:

Urząd Miasta, sądy, uczelnie wyższe,

liczne restauracje, sklepy i punkty usługowe,

przystanki komunikacji miejskiej,