Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Kleszczewo, 57,87 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Park Home

poznański, Kleszczewo, ul. Szymborskiej

464 334

8 023 /m2

Nowe mieszkanie 2 pokojowe do wykończenia
Nowe mieszkanie 2 pokojowe do wykończenia

Główne cechy mieszkania

Cena

464 334 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

57,87 m2

Cena za m2

8 023 zł

Piętro

2

Dostępne od

2024-11-30

Opis nieruchomości o powierzchni 57,87 m2

Nowe mieszkanie 2 pokojowe do wykończenia

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,87 m² z komórką lokatorską 1,66 m², położone na nowoczesnym osiedlu Kleszczewo Park realizowanym przez AGROBEX
. Inwestycja znajduje się w spokojnej i zielonej części Kleszczewa, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego parku, z szybkim dojazdem do Poznania.

Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność i komfort codziennego życia. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia wygodną przestrzeń zarówno dla singla, pary, jak i rodziny. Do lokalu przynależy komórka lokatorska o powierzchni 1,66 m², idealna do przechowywania rowerów, sprzętu sportowego czy rzeczy sezonowych.

Osiedle wyróżnia się kameralnym charakterem oraz nowoczesną architekturą. Budynki wyposażone są w ciche i nowoczesne windy, przestronne balkony oraz ekologiczne rozwiązania technologiczne, w tym instalacje fotowoltaiczne. Dla mieszkańców przygotowano również w pełni wyposażony Klub Mieszkańca oraz tereny rekreacyjne i plac zabaw.

Lokalizacja inwestycji to jeden z jej największych atutów. Kleszczewo znajduje się zaledwie około 20 km od Poznania, a szybki dojazd zapewnia trasa S5 oraz komunikacja podmiejska. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy oraz pełna infrastruktura potrzebna do wygodnego życia. Dojazd do Ronda Rataje zajmuje około 15 minut.

Kupujący nie ponosi kosztów podatku PCC oraz prowizji biura.