Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Kołobrzeg, 113,43 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od INVESTRENT

Kołobrzeg

879 000

7 749 /m2

Okazja!! dwupoziomowe mieszkanie w kołobrzegu
Okazja!! dwupoziomowe mieszkanie w kołobrzegu

Główne cechy mieszkania

Cena

879 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

113,43 m2

Cena za m2

7 749 zł

Piętro

3

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 113,43 m2

Okazja!! dwupoziomowe mieszkanie w kołobrzegu

Oferta sprzedaży - mieszkanie dwupoziomowe | Kołobrzeg, ul. Helsińska

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie dwupoziomowe | Kołobrzeg, ul. Helsińska

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni użytkowej 113,43 m², usytuowane na 3. piętrze budynku z 2006 roku. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z dostępem do parkingu wyłącznie dla mieszkańców (wjazd przez szlaban).

Lokal jest w pełni umeblowany i wyposażony, co pozwala na szybkie wprowadzenie się bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów.

Podstawowe informacje:

* Powierzchnia użytkowa: 113,43 m²

* Powierzchnia mieszkalna: 102,73 m²

* Balkon: 5,90 m²

* Komórka lokatorska: 4,8 m²

* Piętro: 3

* Rok budowy: 2006

* Czynsz administracyjny: ok. 550 zł

* przedpokój

Dwupoziomowy charakter mieszkania zapewnia wyraźny podział na część dzienną oraz prywatną, co znacząco wpływa na komfort użytkowania.

Atuty nieruchomości:

* funkcjonalny rozkład pomieszczeń

* balkon idealny do relaksu

* komórka lokatorska zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania

* zamknięte, monitorowane osiedle

* miejsca parkingowe dostępne wyłącznie dla mieszkańców