Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Kołobrzeg, 38,79 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od miltons estate experts

Kołobrzeg, ul. Lwowska

509 000

13 121 /m2

Dzień otwarty: sobota 16.05.2026 godz. 10:00-13:00
Dzień otwarty: sobota 16.05.2026 godz. 10:00-13:00

Główne cechy mieszkania

Cena

509 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

38,79 m2

Cena za m2

13 121 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-05-08

Opis nieruchomości o powierzchni 38,79 m2

Dzień otwarty: sobota 16.05.2026 godz. 10:00-13:00

Przyjdź i zobacz osobiście! Dzień otwarty: sobota, 16 maja 2026r. od 10:00 do 13:00

Lokalizacja tuż przy plaży gwarantuje możliwość czerpania zysków z wynajmu mieszkania wczasowiczom.
Kołobrzeg Podczele to mała zaciszna miejscowość wakacyjna gdzie jest cieńszej i spokojniej niż w większych lokalizacjach wakacyjnych, a zachody słońca są tak samo spektakularne :)

Lokal mieszkalny, stanowiący odrębną nieruchomość.
Dwa pokoje:
pokój dzienny - rozkładana kanapa (dodatkowe miejsce do spania), wyjście na balkon z widokiem na drzewa
aneks kuchenny - kompletnie wyposażony w AGD, stół i cztery krzesła
sypialnia - łóżko dwuosobowe, pojemna szafa, wyjście na balkon
łazienka z wc - prysznic bezprogowy

UWAGA!
Na sprzedaż są dwa takie mieszkania położone obok siebie.
Potrzebujesz więcej informacji?
Dzwoń!!!

Więcej ofert z Warszawy i okolic znajdziesz na naszej stronie miltons. pl

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 38,79 m2

Piętro: 1

Liczba pokoi: 2

Liczba łazienek: 1

Liczba sypialni: 1