Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Kraków Prądnik Czerwony, 45,73 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Kraków, Prądnik Czerwony

731 680

16 000 /m2

Dwupokojowe na prądniku czerwonym, bez podatku pcc
Dwupokojowe na prądniku czerwonym, bez podatku pcc

Główne cechy mieszkania

Cena

731 680 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

45,73 m2

Cena za m2

16 000 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 45,73 m2

Dwupokojowe na prądniku czerwonym, bez podatku pcc

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera
ZAKUP BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC

To już jedno z ostatnich mieszkań pozostałych do zakupu w ciekawej inwestycji na Prądniku Czerwonym. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 45,73 mkw. To doskonała propozycja zarówno na pierwsze własne lokum dla singla lub pary, mieszkanie dla studenta, jak i inwestycję pod wynajem.

Jeżeli nie chcesz długo czekać na odbiór kluczy, nie czekaj, zadzwoń koniecznie i zapytaj o szczegóły!!!

Mieszkanie:

Metraż: 45,73 mkw.
Cena: 731 680 zł
Cena za m2: 16 000 zł
Piętro: 1
Pokoje: 2
Możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym

Rozkład mieszkania:

Sypialnia
Pokój dzienny z aneksem kuchennym
Funkcjonalna łazienka
Przedpokój
Balkon
Ekspozycja okien: południowo-zachodnia (salon), północno-wschodnia (sypialnia)
Dobrze rozplanowane, ustawne mieszkanie - PROSTY, DOBRY UKŁAD POMIESZCZEŃ!
W przedpokoju miejsce na dużą szafę.

Inwestycja:

Doświadczony deweloper
Planowany termin realizacji: II kw. 2026 r.
43 apartamenty w budynku na Prądniku Czerwonym
Do zakupu miejsca postojowe w garażu podziemnym
Liczba pięter: 6 (7 kondygnacji naziemnych)
Oryginalna architektura budynku dobrze komponuje się z okolicą
W sąsiedztwie osiedla mieszkaniowe
Zagospodarowana i spokojna część dzielnicy
Ciekawa, niebanalna architektura budynku
Metraże w inwestycji od ok. 30 do ok. 80 mkw.
Balkony, tarasy lub ogródki w zależności od mieszkania

Lokalizacja:

Budynek znajduje się w dobrze skomunikowanej części Krakowa - na Prądniku Czerwonym - z wygodnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. W najbliższej okolicy dostępne są wszystkie udogodnienia potrzebne na co dzień.

W pobliżu znajdują się:
przystanki miejskiej komunikacji autobusowej
plac zabaw
żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa
sklep spożywczy
parki

Atuty lokalizacji:
łatwy wyjazd w kierunku Kielc, Warszawy i północnej obwodnicy Krakowa
dogodny dojazd do dworca PKP, Parku Wodnego, Galerii Handlowych
wygodny dojazd komunikacją miejską do centrum miasta, innych dzielnic i krakowskich uczelni (UR, PK, UJ, AGH)