Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony

  - 247 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 128 mieszkań na sprzedaż na Prądniku Czerwonym

  Rynek wtórny - 119 mieszkań na sprzedaż na Prądniku Czerwonym

  Mieszkania na Prądniku Czerwonym - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Prądniku Czerwonym kawalerki:

  Na Prądniku Czerwonym jest 41 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 532 869 zł

  Średni metraż kawalerek to 31 m2

  Mieszkania na Prądniku Czerwonym dwupokojowe:

  Na Prądniku Czerwonym jest 91 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 719 991 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 44 m2

  Mieszkania na Prądniku Czerwonym trzypokojowe:

  Na Prądniku Czerwonym jest 61 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 931 986 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 59 m2

  Mieszkania na Prądniku Czerwonym czteropokojowe:

  Na Prądniku Czerwonym są 43 oferty mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 312 997 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 78 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Prądniku Czerwonym - oferty deweloperów

   - 128 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Prądniku Czerwonym - oferty agencji nieruchomości

   - 119 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż: Prądnik Czerwony Kraków

  Prądnik Czerwony to atrakcyjnie położona i dobrze rozwinięta dzielnica Krakowa, która cały czas się rozwija. Występuje tu zatem duży popyt na mieszkania. Prądnik Czerwony przyciąga też ich różnorodnością, oferując coś dla każdego, niezależnie od wieku i sytuacji rodzinnej. Szukasz mieszkania na sprzedaż w pobliżu centrum Krakowa? Sprawdź dostępne nieruchomości w dzielnicy Prądnik Czerwony!

  Mieszkania Prądnik Czerwony: rynek wtórny bez pośredników 

  Jeśli chodzi o dostępne mieszkania, Kraków Prądnik Czerwony rynek wtórny ma dość bogaty. Można tu znaleźć sporo nieruchomości "z drugiej ręki" i są one bardzo różnorodne. Znajdziesz tu zarówno małe, jak i bardzo duże mieszkania na sprzedaż. Nieruchomości w Prądniku Czerwonym z rynku wtórnyego kierowane są do różnych grup nabywców. Nie brakuje tu skromnych kawalerek czy też uniwersalnych mieszkań 2-pokojowych i 3-pokojowych. Ale można też znaleźć bardzo przestronne mieszkanie na sprzedaż. Prądnik Czerwony to świetna okolica dla tych, którzy poszukują luksusowego mieszkania o powierzchni sięgającej nawet 200 m2!

  Mieszkania Prądnik Czerwony Kraków: rynek pierwotny

  W tej dzielnicy Krakowa można też z łatwością znaleźć nowe mieszkania. Prądnik Czerwony Reduta to jedna z okolic, w których jest ich najwięcej. Jeśli chodzi o Prądnik Czerwony, mieszkania nowe są budowane z myślą o różnych grupach nabywców. Znajdą się tu lokale dla inwestorów, luksusowe apartamenty dla wymagających i standardowe trzy- lub dwupokojowe mieszkania o uniwersalnym charakterze. Ze względu na możliwość urządzenia ich "pod siebie" oraz brak konieczności przeprowadzania remontów, mnóstwo osób chętnie wybiera właśnie nowe mieszkania na sprzedaż. Kraków Prądnik Czerwony to okolica z wieloma inwestycjami, dlatego spore grono zainteresowane rynkiem pierwotnym wybiera mieszkania położone właśnie tutaj.

  Jaka jest cena mieszkania w dzielinicy Prądnik Czerwony?

  Ile kosztuje nieruchomość w dzielnicy Prądnik Czerwony? Mieszkanie tutaj zlokalizowane na pewno zawsze stanowi dużą inwestycję. Należy mieć na uwadze, że Kraków należy do najdroższych ośrodków w Polsce, jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż. Kraków Prądnik Czerwony to atrakcyjna dzielnica w pobliżu ścisłego centrum, z rozbudowaną infrastrukturą i szeroką ofertą usługową. Jeśli zatem chodzi o koszt zakupu mieszkania - Kraków Prądnik Czerwony statystycznie plasuje się nieco powyżej średniej dla miasta. Ceny za 1 m2 są jednak bardzo zróżnicowane - wszystko zależy od tego, jakie dokładnie wybierzemy mieszkanie. Prądnik Czerwony oferuje zarówno bardzo drogie, luksusowe apartamenty, jak i skromne lokale, które są od nich nawet dwa razy tańsze w przeliczeniu za 1 m2! Dlatego na pewno warto poszukiwać okazji!

  Mieszkania na sprzedaż Prądnik Czerwony Kraków: podsumowanie

  Istnieje wiele powodów, dla których warto zamieszkać w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkania są tu dość drogie. W zamian okolica oferuje jednak bliskość centrum Krakowa i wszystkiego, co potrzebne do komfortowego życia. Znajdziesz tu zarówno starsze mieszkania na sprzedaż, jak i nowe lokale z rynku pierwotnego. Kraków Prądnik Czerwony to zatem świetna okolica do poszukiwań idealnej nieruchomości. Chętnie zamieszka tu każdy, kto lubi miejskie życie. Z całą pewnością warto także zainwestować w tutejsze mieszkanie. Kraków Prądnik Czerwony to bowiem lokalizacja ciesząca się dużym zainteresowaniem wśród najemców, w której wartość nieruchomości cały czas rośnie. Interesuje Cię mieszkanie zlokalizowane w tej dzielnicy? Sprawdź aktualne oferty!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: