Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Kraków Podgórze, 43,52 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Nest Brokers Estate Agency

Kraków, Podgórze, ul. Jerozolimska

779 000

17 899 /m2

2 pokoje z balkonem | ul. jerozolimska | podgórze
2 pokoje z balkonem | ul. jerozolimska | podgórze

Główne cechy mieszkania

Cena

779 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

43,52 m2

Cena za m2

17 899 zł

Piętro

4

Dostępne od

2026-04-28

Odl. od centrum

3,5 km

Opis nieruchomości o powierzchni 43,52 m2

2 pokoje z balkonem | ul. jerozolimska | podgórze

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,6 m², położone przy ul. Jerozolimskiej w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

To miejsce, które od pierwszego kroku daje poczucie spokoju i funkcjonalności. Wyobraź sobie poranek, wpadające przez okna światło delikatnie rozświetla salon, kawa w dłoni, a za oknem miasto budzi się do życia, ale bez zgiełku ścisłego centrum. To przestrzeń, w której naprawdę można złapać balans między tempem miasta a chwilą dla siebie.

Lokal znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego, 7-piętrowego budynku z 2016 roku, wyposażonego w windę. Estetyczne części wspólne i przemyślana zabudowa sprawiają, że już od wejścia czuć tu porządek i dobrą organizację przestrzeni.

Mieszkanie zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać każdy metr - układ jest wygodny zarówno do życia na co dzień, jak i pod wynajem:
- salon z aneksem kuchennym
- sypialnia 
- łazienka
- przedpokój z miejscem do przechowywania
- balkon 

Wnętrze jest jasne i ustawne, co daje dużą swobodę aranżacji. To mieszkanie możesz urządzić dokładnie pod swój styl, minimalistycznie, przytulnie albo inwestycyjnie, pod najem.

Uwaga:
Zdjęcia mają charakter poglądowy, część elementów (np. łóżko czy dodatki Home Stagingowe) to wizualizacje i nie stanowią wyposażenia nieruchomości.
W lokalu pozostają elementy stałej zabudowy oraz wybrane wyposażenie, dzięki czemu możesz stosunkowo szybko się wprowadzić lub przygotować mieszkanie pod wynajem.