Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze

  - 1 242 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 963 mieszkania na sprzedaż na Podgórzu

  Rynek wtórny - 279 mieszkań na sprzedaż na Podgórzu

  Mieszkania na Podgórzu - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Podgórzu kawalerki:

  Na Podgórzu są 104 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 684 310 zł

  Średni metraż kawalerek to 33 m2

  Mieszkania na Podgórzu dwupokojowe:

  Na Podgórzu są 542 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 765 341 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 43 m2

  Mieszkania na Podgórzu trzypokojowe:

  Na Podgórzu jest 449 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 1 019 959 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 62 m2

  Mieszkania na Podgórzu czteropokojowe:

  Na Podgórzu jest 137 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 293 225 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 78 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Podgórzu - oferty deweloperów

   - 963 ogłoszenia

  Mieszkania używane na Podgórzu - oferty agencji nieruchomości

   - 279 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym - Kraków Podgórze

  Kraków Podgórze to jedna z największych dzielnic miasta. Zajmuje cały południowy brzeg Wisły na wschód od centrum, sąsiadując zarówno ze Starym Miastem i Kazimierzem, jak i z Kujawami czy Brzegami. Jej unikalny małomiasteczkowy charakter i stosunkowo rzadka zabudowa sprawiają, że wiele osób szuka tu mieszkania. Kraków Podgórze jawi się jako idealna dzielnica dla rodzin z dziećmi i innych młodych ludzi. Może być też idealne, jeśli interesuje Cię inwestycja pod wynajem. Szukasz mieszkania Kraków Podgórze? Rynek pierwotny i wtórny czekają na ciebie z wieloma atrakcyjnymi ogłoszeniami!

  W dzielnicy Podgórze mieszkają przede wszystkim młodzi ludzie. Co więcej, dostępne nieruchomości pochodzą przede wszystkim z rynku pierwotnego. Dlatego dzielnica jest znana jako jedna z najmłodszych w całym mieście. Dzięki swojej wielkości jest dość różnorodna. Gdzie warto szukać mieszkania? Kraków Stare Podgórze to "serce" dzielnicy, na którym znajdują się Rynek Podgórski, ratusz i wiele kamienic oraz zabytków. Bonarka czy Mateczny to natomiast osiedla, które łączą starszą zabudowę z nowoczesnością. Przewóz to przede wszystkim nowoczesne bloki, a Łutnia jest najbardziej zaciszna i oddalona od centrum. W związku z tym lokalizacja oferuje bardzo różnorodne mieszkania. Kraków Podgórze ma wiele atutów, dzięki czemu stanowi świetne miejsce do zamieszkania i na inwestycje.

  Kraków Podgórze rynek wtórny

  Co dokładnie można tu znaleźć, jeśli chodzi o mieszkania? Kraków Podgórze rynek pierwotny ma bardziej rozbudowany od rynku wtórnego. Powstaje tu wiele nowoczesnych inwestycji, w których standardem są takie udogodnienia jak winda, miejsce postojowe na parkingu podziemnym, a także balkon (lub ogródek na parterze). Najpopularniejsze mieszkania w Krakowie w nowym budownictwie to mieszkania 3-pokojowe i 2-pokojowe z aneksem kuchennym, najczęściej poniżej 60 m2.

  2- i 3- pokojowe mieszkanie najłatwiej znajdziesz też na rynku wtórnym. Często są to również dość nowoczesne mieszkania. Kraków Podgórze rynek wtórny ma mniej rozbudowany ze względu na młody charakter dzielnicy, a wiele budynków pochodzi już z XXI wieku. Dlatego jest to dobre miejsce dla osób, których nie interesują "przestarzałe" mieszkania. Kraków Podgórze oferuje wiele atrakcyjnych lokali, a na rynku wtórnym większość z nich umożliwia natychmiastowe wprowadzenie się.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: