Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Kraków Podgórze, 25,50 m2, parter

Oferta sprzedaży od Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Podgórze, ul. Kalwaryjska

320 000

12 549 /m2

Mieszkanie do adaptacji / stare podgórze
Mieszkanie do adaptacji / stare podgórze

Główne cechy mieszkania

Cena

320 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

25,50 m2

Cena za m2

12 549 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 25,50 m2

Mieszkanie do adaptacji / stare podgórze

|

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze.

!!! Mieszkanie znajduje się w zadbanej oficynie - dzięki czemu jest idealnie ciche !!!

W skład nieruchomości wchodzi:

przestrzeń typu open-space (co daje możliwość aranżacji wg. własnego pomysłu)

WC

Wysokość pozwala na aranżacje funkcjonalnej antresoli, wszystkie instalacje zostały wymienione.

Stan mieszkania oraz szczegółowe wykończenie: przez ostatnie kilka lat było wykorzystywane jako lokal, należy przywrócić pierwotną formę.

Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji. Liczne tereny zielone w zasięgu kilku kroków. Tramwaj, autobus, szybki dojazd w każdą stronę Krakowa.

Jeżeli cenicie sobie Państwo życie w centrum - to mieszkanie jest idealne dla Was !

Cena: 320 000 zł

(do rozsądnej negocjacji)

Serdecznie polecamy i zapraszamy do oglądania!

Kamil Dedo

::DODATKOWE INFORMACJE |

Rodzaj budynku: kamienica |

Parking strzeżony (odległość w metrach) [m]: 200 |

Internet: TAK |

Komunikacja publ.: MPK, autobus podmiejski, autobus miejski, tramwaj |

Odległość do komunikacji publicznej [m]: 50 |