Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Kraków Podgórze Duchackie, 72,89 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Emmerson Lumico

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Kordiana

920 000

12 621 /m2

Przestronne w cichej okolicy| tramwaj 5 min pieszo
Przestronne w cichej okolicy| tramwaj 5 min pieszo

Główne cechy mieszkania

Cena

920 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

72,89 m2

Cena za m2

12 621 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 72,89 m2

Przestronne w cichej okolicy| tramwaj 5 min pieszo

We speak English. Do not hesitate to contact us.

English wersion below.

___

EMMERSON prezentuje:

Funkcjonalne i ustawne trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze w zadbanym budynku z 1995 roku przy ul. Kordiana w Krakowie (Kurdwanów).

Zamieszkaj w cichej i zielonej, a zarazem świetnie skomunikowanej okolicy.

MIESZKANIE

Nieruchomość o powierzchni 72,89 m² , składa się z:

- dużego salonu (18,57 m²) z wyjściem na balkon

- otwartej, jasnej kuchni (10,01 m²)

- sypialni głównej (10,33 m²)

- pokoju dziecięcego I (10,28 m²)

- pokoju dziecięcego II (8,73 m²)

- łazienki z wanną (3,67 m²)

- osobnej toalety (1,01 m²)

- przestronnego przedpokoju (10,29 m²)

Ekspozycja okien : północ (główna sypialnia i pokój dziecięcy), południe (salon, kuchnia, pokój dziecięcy).

Lokal jest w pełni urządzony i gotowy do zamieszkania.

Kuchnia po generalnym remoncie w 2018 roku, wykończona z wysokiej jakości materiałów i wyposażona w markowy sprzęt AGD.

W 2013 roku we wszystkich pomieszczeniach został wycyklinowany parkiet - do dziś utrzymany w bardzo dobrym stanie.

Do mieszkania przynależy duża piwnica (ok. 12,5 m² ).

Istnieje możliwość zakupu niezależnego garażu ( 20,89 m² ) w budynku obok, z dodatkowym miejscem do parkowania na podjeździe.

Na terenie osiedla znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe, a wjazd zamknięty jest szlabanem.

Dodatkowe informacje:

Budynek: pięciopiętrowy, bez windy, w bardzo dobrym stanie technicznym.