Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie

  - 280 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 179 mieszkań na sprzedaż na Podgórzu Duchackim

  Rynek wtórny - 103 mieszkania na sprzedaż na Podgórzu Duchackim

  Mieszkania na Podgórzu Duchackim - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Podgórzu Duchackim kawalerki:

  Na Podgórzu Duchackim jest 25 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 582 183 zł

  Średni metraż kawalerek to 41 m2

  Mieszkania na Podgórzu Duchackim dwupokojowe:

  Na Podgórzu Duchackim jest 59 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 725 268 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 49 m2

  Mieszkania na Podgórzu Duchackim trzypokojowe:

  Na Podgórzu Duchackim są 164 oferty mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 928 902 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 65 m2

  Mieszkania na Podgórzu Duchackim czteropokojowe:

  Na Podgórzu Duchackim jest 31 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 093 887 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 79 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Podgórzu Duchackim - oferty deweloperów

   - 179 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Podgórzu Duchackim - oferty agencji nieruchomości

   - 103 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym - Kraków Podgórze Duchackie

  Kraków to jedno z największych miast w Polsce, które daje duże możliwości rozwoju i przyciąga wiele osób. W związku z tym występuje tu duży popyt na mieszkania. Kraków Podgórze Duchackie to natomiast jedna z popularniejszych dzielnic. Zapewnia ona bliskość ścisłego centrum (w tym Rynku) oraz dostęp do różnego rodzaju usług. Interesują Cię zlokalizowane tu mieszkania? Podgórze Duchackie ma naprawdę dużo do zainteresowania. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o charakterystyce tej dzielnicy, jej ofercie i cenach.

  Podgórze Duchackie (dawniej Wola Duchacka) to XI dzielnica Krakowa położona zaledwie kilka km na południe od Rynku Starego Miasta i 2,5 km od brzegu Wisły. Jest to jeden z najchętniej zamieszkiwanych obszarów Krakowa, który ponadto charakteryzuje się dynamicznym rozwojem. Zapewnia bliskość centrum, w tym uczelni czy wielu miejsc pracy, a jednocześnie jest dość spokojna. Dla kogo będą odpowiednie tutejsze mieszkania?

  Podgórze Duchackie to idealny wybór dla rodzin, ale także par czy singli. Na terenie dzielnicy znajduje się duże centrum handlowe Bonarka city Center, które zapewnia dostęp do wszelkiego rodzaju sklepów i usług. Obszar charakteryzuje się też dobrą komunikacją miejską i szeroką ofertą oświatową. Mieszkańcom może brakować jedynie terenów zielonych i rekreacyjnych, które są dostępne w bardzo ograniczonej ilości.

  Jeśli szukasz atrakcyjnego mieszkania, Kraków Podgórze Duchackie będzie dobrym wyborem. Dzielnica charakteryzuje się szerokim wyborem nieruchomości, a ogłoszenia obejmują zarówno stare, jak i nowe mieszkania. Podgórze Duchackie cały czas się rozbudowuje, co oznacza, że jest tu dużo nowoczesnych osiedli. Przeznaczone na sprzedaż mieszkania trafiające na rynek wtórny często są wybudowane zaledwie kilka lat wcześniej. Ich atutem, poza dostępem do nowoczesnych udogodnień dla mieszkańców, jest często przystosowanie do natychmiastowego wprowadzenia się. W pełni urządzony lokal może być świetnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na czasie lub które boją się nieprzewidywalnych kosztów wykończenia.

  W dzielnicy znajdują się także starsze mieszkania. Podgórze Duchackie to dzielnica, w której znajduje się sporo bloków z wielkiej płyty wybudowanych w latach 80. XX wieku. Starsze nieruchomości wcale nie muszą być jednak gorsze. To dobry wybór dla osób, które poszukują przede wszystkim ustawnych mieszkań o przemyślanych, prostych układach. W starszym budownictwie zdecydowanie łatwiej jest znaleźć również mieszkanie z osobną kuchnią.

  Jakie mieszkania można znaleźć na Podgórzu Duchackim? Najwięcej jest tu 3-pokojowych mieszkań, które są niezwykle uniwersalne. Szeroko dostępne są też dwupokojowe mieszkania. Interesuje Cię co najmniej 4 pokojowe mieszkanie? Również bez większego trudu znajdziesz je w tej dzielnicy. Najmniej ogłoszeń dotyczy kawalerek, które jednak ze względu na najniższe ceny zwykle sprzedają się najszybciej.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: