Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Kraków Stare Miasto, 34,76 m2, parter

Oferta sprzedaży od Nest Brokers Estate Agency

Kraków, Stare Miasto, ul. Kremerowska

489 000

14 067 /m2

Kawalerka w centrum, dla studenta, 2min. do rynku!
Kawalerka w centrum, dla studenta, 2min. do rynku!

Główne cechy mieszkania

Cena

489 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

34,76 m2

Cena za m2

14 067 zł

Piętro

0

Dostępne od

2026-05-04

Opis nieruchomości o powierzchni 34,76 m2

Kawalerka w centrum, dla studenta, 2min. do rynku!

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 34,76 m², zlokalizowane przy ul. Kremerowskiej w dzielnicy Stare Miasto.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

  • powierzchnia użytkowa: 34,76 m²
  • piętro: niski parter (przyziemie)
  • budynek: zabytkowa kamienica
  • ogrzewanie i woda: elektryczne (w budynku dostępny jest również gaz istnieje możliwość zmiany instalacji.)
  • stan: dobry, do zamieszkania
  • wysokość pomieszczeń: pierwotnie 340cm, obecnie 260cm  (obniżone sufity dla lepszej termoizolacji.)

UKŁAD:

Mieszkanie składa się z:

  • przestronnego pokoju dziennego z częścią sypialnianą,
  • oddzielnej kuchni z oknem,
  • przedpokoju,
  • łazienki z wanną,
  • wydzielonej garderoby.

LOKALIZACJA:

Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum Krakowa - na Starym Mieście, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku Głównego.
W najbliższej okolicy liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, uczelnie oraz atrakcje kulturalne.

KOMUNIKACJA:

przystanki tramwajowe i autobusowe w bliskiej odległości,
bardzo dobra komunikacja z każdą częścią miasta.

MIESZKANIE:

Lokal wykończony w dobrym standardzie - na ścianach oryginalna impregnowana cegła, na podłogach panele.
Kuchnia w zabudowie, wyposażona w sprzęt AGD (lodówka, pralka, płyta elektryczna, okap).
Gotowe do zamieszkania lub wynajmu od zaraz.

KOSZTY:

  • czynsz administracyjny: ok. 232 zł (z zaliczką na wodę i śmieci),