Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Kraków, Stare Miasto

  - 303 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 74 mieszkania na sprzedaż na Starym Mieście

  Rynek wtórny - 245 mieszkań na sprzedaż na Starym Mieście

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkanie na sprzedaż Kraków Stare Miasto – oferty z rynku wtórnego

  Czy można sobie wyobrazić bardziej malowniczą okolicę do zamieszkania niż Kraków Stare Miasto? Mieszkanie na sprzedaż w tej okolicy to częsty obiekt pożądania wśród osób, które chcą być w samym centrum wydarzeń. Lokalizacja jest także idealna dla osób, które zakup mieszkania traktują jako inwestycję – przede wszystkim pod wynajem krótkoterminowy. Ty też szukasz tu mieszkania na sprzedaż? Kraków Stare Miasto to dzielnica, która ma wiele do zaoferowania. Dowiedz się więcej!

  Mieszkanie na sprzedaż Kraków Stare Miasto – najbardziej prestiżowa dzielnica Krakowa

  Kraków przyciąga kulturą, sztuką, zabytkową architekturą i bogatym życiem nocnym. Jest również dużym ośrodkiem akademickim. Jego wyjątkowy urok sprawia, że goszczą to turyści z całego świata. Dużym popytem cieszą się także tutejsze mieszkania. Kraków Stare Miasto to natomiast najbardziej prestiżowa lokalizacja. Znajdujący się w samym centrum Starego Miasta Rynek to jedna z największych atrakcji, podobnie jak okoliczne uliczki, Planty czy magiczny Kazimierz.

  W centrum miasta znajdują się też muzea, teatry, pomniki i wiele innych ciekawych, słynnych miejsc. Dla kogo są przeznaczone tutejsze mieszkania na sprzedaż? Kraków Rynek Główny to znakomite miejsce przede wszystkim dla inwestorów chcących zarabiać na wynajmie krótkoterminowym. Okoliczne uliczki to również znakomite miejsca na inwestycje. Decydują się na nie także wszyscy ci, którym zależy na mieszkaniu w znakomitej lokalizacji w pobliżu wszelkich atutów miasta.

  Mieszkania na sprzedaż Kraków – Rynek Główny i okolice oraz dostępna oferta

  Jakie nieruchomości można znaleźć w dzielnicy Kraków Stare Miasto? Mieszkanie na sprzedaż  w tej lokalizacji najpewniej będzie położone w klimatycznej kamienicy. Zdecydowana większość budynków w tej okolicy pochodzi bowiem nawet sprzed kilkuset lat. Mieszkania w centrum Krakowa zwykle są jednak przygotowane pod wymagającego nabywcę. Na rynku znajdziesz dużo w pełni urządzonych lokali utrzymanych w wysokim standardzie. Można tu jednak również znaleźć niewykończone lub przeznaczone do remontu mieszkania. Kraków Stare Miasto to dobre miejsce dla osób poszukujących nieruchomości, na których można zarobić.

  Marzy Ci się przestronne mieszkanie? Rynek Kraków to miejsce, w którym możesz znaleźć nawet lokale o powierzchni ponad 100 m2. Dodatkowym atutem są wysokie sufity często spotykane w kamienicach. Można tu znaleźć jednak również skromniejsze mieszkanie. Sprzedaż Kraków Stare Miasto jest prowadzona wielotorowo. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni nie większej niż 40 m2, czy też przestronne 4-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, znajdziesz tu coś dla siebie. W dzielnicy są też zlokalizowane klimatyczne kawalerki!

  Sprzedaż mieszkań Kraków Stare Miasto – jak kształtują się ceny?

  Ile kosztują mieszkania na sprzedaż Kraków Stare Miasto? Z całą pewnością trudno tu mówić o przystępnych cenach. Te dzielnica jest przeznaczona dla nabywców z zasobnymi portfelami. Mieszkania w ścisłym centrum starego miasta, te najbardziej luksusowe i wyjątkowe, są poza zasięgiem większości osób. Ceny za m2 potrafią tu przekraczać nawet kilkakrotnie średnie wynagrodzenie w Polsce. Płaci się przede wszystkim za centralne położenie i prestiż tej lokalizacji oraz wysoki standard większości lokali. Tańsze może być jedynie przeznaczone do remontu mieszkanie na sprzedaż. Kraków Stare Miasto ma jednak do zaoferowania wiele prawdziwie bajecznych lokali – dla singla, pary, rodziny lub pod inwestycję. Sprawdź dostępne ogłoszenia i wybierz idealne mieszkanie dla siebie!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: