Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Kraków, Stare Miasto

  - 471 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 204 mieszkania na sprzedaż na Starym Mieście

  Rynek wtórny - 267 mieszkań na sprzedaż na Starym Mieście

  Mieszkania na Starym Mieście - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Starym Mieście kawalerki:

  Na Starym Mieście są 52 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 712 061 zł

  Średni metraż kawalerek to 29 m2

  Mieszkania na Starym Mieście dwupokojowe:

  Na Starym Mieście są 222 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 932 781 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 45 m2

  Mieszkania na Starym Mieście trzypokojowe:

  Na Starym Mieście są 133 oferty mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 1 351 421 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 74 m2

  Mieszkania na Starym Mieście czteropokojowe:

  Na Starym Mieście jest 50 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 2 268 185 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 107 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Starym Mieście - oferty deweloperów

   - 204 ogłoszenia

  Mieszkania używane na Starym Mieście - oferty agencji nieruchomości

   - 267 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym na Starym Mieście w Krakowie

  Czy można sobie wyobrazić bardziej malowniczą okolicę do zamieszkania niż Kraków Stare Miasto? Mieszkanie w tej okolicy to częsty obiekt pożądania wśród osób, które chcą być w samym centrum wydarzeń. Lokalizacja jest także idealna dla osób, które zakup mieszkania traktują jako inwestycję – przede wszystkim pod wynajem krótkoterminowy.

  Najbardziej prestiżowa dzielnica Krakowa

  Kraków przyciąga kulturą, sztuką, zabytkową architekturą i bogatym życiem nocnym. Jest również dużym ośrodkiem akademickim. Jego wyjątkowy urok sprawia, że goszczą to turyści z całego świata. Dużym popytem cieszą się także tutejsze mieszkania. Kraków Stare Miasto to natomiast najbardziej prestiżowa lokalizacja. Znajdujący się w samym centrum Starego Miasta Rynek to jedna z największych atrakcji, podobnie jak okoliczne uliczki, Planty czy magiczny Kazimierz.

  W centrum miasta znajdują się też muzea, teatry, pomniki i wiele innych ciekawych, słynnych miejsc. Dla kogo są przeznaczone tutejsze mieszkania? Kraków Rynek Główny to znakomite miejsce przede wszystkim dla inwestorów chcących zarabiać na wynajmie krótkoterminowym. Okoliczne uliczki to również znakomite miejsca na inwestycje. Decydują się na nie także wszyscy ci, którym zależy na mieszkaniu w znakomitej lokalizacji w pobliżu wszelkich atutów miasta.

  Rynek Główny i okolice oraz dostępna oferta

  Jakie nieruchomości można znaleźć w dzielnicy Kraków Stare Miasto? Mieszkanie w tej lokalizacji najpewniej będzie położone w klimatycznej kamienicy. Zdecydowana większość budynków w tej okolicy pochodzi bowiem nawet sprzed kilkuset lat. Mieszkania w centrum Krakowa zwykle są jednak przygotowane pod wymagającego nabywcę. Na rynku znajdziesz dużo w pełni urządzonych lokali utrzymanych w wysokim standardzie. Można tu jednak również znaleźć niewykończone lub przeznaczone do remontu mieszkania. Kraków Stare Miasto to dobre miejsce dla osób poszukujących nieruchomości, na których można zarobić.

  Marzy Ci się przestronne mieszkanie? Rynek Kraków to miejsce, w którym możesz znaleźć nawet lokale o powierzchni ponad 100 m2. Dodatkowym atutem są wysokie sufity często spotykane w kamienicach. Można tu znaleźć jednak również skromniejsze mieszkanie. Sprzedaż Kraków Stare Miasto jest prowadzona wielotorowo. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni nie większej niż 40 m2, czy też przestronne 4-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, znajdziesz tu coś dla siebie. W dzielnicy są też zlokalizowane klimatyczne kawalerki!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: