Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Kraków Bronowice, 71 m2, parter
Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa
Kraków, Bronowice, ul. ks. Stanisława Truszkowskiego
1 054 000 zł
14 845 zł/m2

Główne cechy mieszkania
Opis nieruchomości o powierzchni 71 m2
4 pokoje | ogródek | parter | 71 m² | bronowice
Parterowy apartament o powierzchni 71 m2 z prywatnym ogródkiem to idealna propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania z dodatkową przestrzenią zewnętrzną.
To komfortowa alternatywa dla domu z zachowaniem wygody życia w mieście.
Kameralna, butikowa zabudowa w prestiżowej, zielonej lokalizacji przy rzece. Niska, rezydencjonalna architektura nadaje całości wyjątkowy charakter.
Otoczenie łączy spokój nadrzecznej przyrody z pełną dostępnością infrastruktury miejskiej: tereny zielone, ścieżki spacerowe i rowerowe oraz szybki dojazd do centrum Krakowa.
Rezerwacja na obecnym etapie inwestycji to dostęp do najlepiej usytuowanych apartamentów oraz cen z bieżącego etapu sprzedaży.
Najważniejsze informacje
Powierzchnia: 71 m2 + ogródek
Liczba pokoi: 4
Piętro: parter
Termin oddania: III kwartał 2027
Miejsce postojowe: 55 000 - 80 000 zł
⚡Zakup BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA
⚡Zakup BEZ PROWIZJI oraz BEZ PODATKU PCC 2%
Najważniejsze atuty
prywatny ogródek z wyjściem z salonu
4 niezależne pokoje
osobna łazienka + WC
pomieszczenie techniczne (rzadko spotykane w tym metrażu)
wiatrołap oddzielający strefę wejścia
funkcjonalny podział na część dzienną i prywatną
Układ mieszkania
salon z aneksem kuchennym - 22,17 m2
sypialnia główna - 11,64 m2
sypialnia - 9,94 m2
sypialnia / gabinet - 8,41 m2
łazienka - 5,11 m2
WC - 1,76 m2
pomieszczenie techniczne - 3,12 m2
przedpokój - 5,08 m2