Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Kraków, Bronowice

  - 524 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 387 mieszkań na sprzedaż na Bronowicach

  Rynek wtórny - 137 mieszkań na sprzedaż na Bronowicach

  Mieszkania na Bronowicach - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Bronowicach kawalerki:

  Na Bronowicach są 63 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 584 730 zł

  Średni metraż kawalerek to 29 m2

  Mieszkania na Bronowicach dwupokojowe:

  Na Bronowicach jest 229 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 772 808 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 45 m2

  Mieszkania na Bronowicach trzypokojowe:

  Na Bronowicach jest 157 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 982 991 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 62 m2

  Mieszkania na Bronowicach czteropokojowe:

  Na Bronowicach jest 61 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 266 808 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 77 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Bronowicach - oferty deweloperów

   - 387 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Bronowicach - oferty agencji nieruchomości

   - 137 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym - Kraków Bronowice

  Krakowskie Bronowice od lat cieszą się sympatią mieszkańców miasta, którzy chętnie kupują tu mieszkania i domy. Lokalizacja łączy atuty wynikające ze świetnej komunikacji z centrum miasta oraz bliskości zielonych terenów rekreacyjnych. Wystarczy kilka minut tramwajem, aby znaleźć się na rynku lub udać na spacer do Parku Jordana. Zabudowę dzielnicy tworzy w znakomitej części zabudowa wielomieszkaniowa. Znajdziemy tu także osiedla domów jednorodzinnych i nowe inwestycje deweloperskie. 

  Bronowice to jedna z najpopularniejszych dzielnic Krakowa. Chętnie osiedlają się tu osoby, które szukają dobrej komunikacji z centrum i spokoju na co dzień. Jak pokazują statystyki dużo wśród nich osób młodych i rodzin z dziećmi. Nic dziwnego, dzielnica zapewnia dostęp do bogatej oferty kulturalnej miasta i swobodny dojazd do zlokalizowanych w pobliżu centrów biznesowych. Nie brakuje tu także przedszkoli i żłobków oraz popularnych dyskontów. Na uwagę zasługuje także obecność licznych punktów usługowych, restauracji i fitness. Równocześnie mieszkańcy mogą liczyć na znacznie lepsze ceny niż w przypadku nieruchomości zlokalizowanych bliżej rynku. Nie jest jednak tajemnicą, że krakowskie Bronowice czasy Młodej Polski mają już dawno za sobą, a peryferyjne obszary zostały wchłonięte przez centrum miasta. Ma to swoje odbicie w cenach nieruchomości oraz ich wysokim potencjale inwestycyjnym.

  Bronowice Stańczyka najlepszą lokalizacją?

  Bronowice stanowią jedną z 18 dzielnic Krakowa. Położone po północno-zachodniej stronie miasta, graniczą z Prądnikiem Białym. Krowodrzą i Zwierzyńcem. Dzielnica jest podzielona na 5 większych osiedli. W której części Bronowic najlepiej szukać mieszkania? Bronowice Małe znajdują się najbliżej centrum i linii tramwajowej. Cechuje je różnorodna zabudowa, w której odnajdziemy zarówno niskie budynki, jak i nowoczesne bloki mieszkalne. Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej infrastruktury handlowo-usługowej, która koncentruje się głównie w okolicach ulicy Stańczyka.

  Osiedle Bronowice Nowe dominują wysokie bloki z wielkiej płyty. Mieszkania pochodzące z lat 70-tych i 80-tych cechują się funkcjonalnym rozkładem i oferują piękny widok na miasto, a w przejrzyste dni z wyższych pięter można także zobaczyć Tatry, Bronowice Małe Wschód to siedziba licznych biurowców i szkół wyższych. Blisko stąd także na miasteczko AGH i kultowe błonia. To dobra lokalizacja dla studentów lub osób, które planują kupić mieszkanie pod wynajem. Osiedle Widok Zarzecze i Mydlniki oferują już zupełnie inny krajobraz i klimat. Oba osiedla zdominowane sa przez zabudowę jednorodzinną. Znajdują się tu także stawy, szlaki turystyczne i wszechobecne w Krakowie zabytki

  Rynek wtórny w Bronowicach

  Mieszkania deweloperskie czy nieruchomości z drugiej ręki. Jakich lokali dotyczą ogłoszenia mieszkania? Bronowice Wielkie to przede wszystkim rynek wtórny. Ma to swoje uzasadnienie w długiej historii tej dzielnicy, zobrazowanej przez gęstą zabudowę i małą ilość wolnych działek. W dzielnicy Bronowice znajdują się zarówno przedwojenne budynku, w których można kupić przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem lub ogródkiem oraz nowsze bloki, w których znajdziemy 2 pokoje z aneksem kuchennym lub mieszkanie 4 lub 3 pokojowe. W ofercie znajdziemy także nowe mieszkania. Kraków Bronowice od kilku lat to także obszar działalności deweloperów. Nowoczesne inwestycje powstają w rejonie pętli tramwajowej oraz nowego dworca Kraków Bronowice. W ofercie deweloperów znajdziemy m.in. kawalerki, mieszkanie 3-pokojowe oraz przestronny lokal z dwoma tarasami w prestiżowym apartamentowcu. 

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: