Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Kraków Podgórze, 26,80 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Podgórze, ul. Łanowa

435 000

16 231 /m2

Kraków, rejon bagry, kawalerka 27 m2
Kraków, rejon bagry, kawalerka 27 m2

Główne cechy mieszkania

Cena

435 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

26,80 m2

Cena za m2

16 231 zł

Piętro

3

Opis nieruchomości o powierzchni 26,80 m2

Kraków, rejon bagry, kawalerka 27 m2

|

Kraków, ul Łanowa, spokojna, zielona okolica, dobra komunikacja

Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m² , położone na 3 . piętrze, w kameralnym bloku z 1990 roku.

To idealna propozycja dla osób aktywnych, które lubią codzienną dawkę ruchu — brak windy. Ekspozycja południowa dzięki czemu mieszkanie jest bardzo jasne i przytulne.

Lokalizacja - zielona, spokojna, doskonale skomunikowana

Mieszkanie znajduje się w bliskim sąsiedztwie parku miejskiego Bagry Wielkie (700 m), co zapewnia mnóstwo zieleni i przestrzeni do spacerów czy rekreacji. W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura: sklepy Biedronka, Lidl, punkty usługowe, szkoły, przedszkola , a także wygodne połączenia komunikacyjne:

6 minuty do przystanku autobusowego (linia 125, 127, 128, 148, 158)

6 minut do przystanku tramwajowego ( linia 11, 20) do centrum miasta

To miejsce, w którym naprawdę wygodnie się żyje.

Układ i stan mieszkania

Na powierzchnię mieszkania składają się:

duży pokój - ustawny, z możliwością wydzielenia części dziennej i sypialnianej,

kuchnia połączona z pokojem

jasna łazienka z WC ,

przedpokój .

Dokładne wymiary pomieszczeń zawiera załączony rzut.

Mieszkanie nie wymaga remontu. Jest gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz. Mimo niewielkiego metrażu posiada wiele funkcjonalnych rozwiązań, co pozwala maksymalnie wykorzystać powierzchnię. W pokoju i przedpokoju położone są panele. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Pod blokiem miejsca parkingowe. Do mieszkania przynależą 2 identyfikatory uprawniające do parkowania wokół budynku.