Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Kraków Grzegórzki, 21 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Grzegórzki, ul. Mogilska

465 000

22 142 /m2

Kawalerka po generalnym remoncie z balkonem
Kawalerka po generalnym remoncie z balkonem

Główne cechy mieszkania

Cena

465 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

21 m2

Cena za m2

22 142 zł

Piętro

4

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 21 m2

Kawalerka po generalnym remoncie z balkonem

|

*Zdjęcia należą do właściciela oferty

Kawalerka po generalnym remoncie | 21 m² | balkon | ul. Mogilska | gotowe do zamieszkania

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 21 m², zlokalizowane przy ul. Mogilskiej, na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70. (bez windy). Lokal przeszedł generalny remont rok temu i został wykończony z myślą o własnym użytkowaniu, co przekłada się na jakość zastosowanych materiałów oraz dbałość o detale.

Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Dużym atutem nieruchomości są duże okna, które zapewniają dobre doświetlenie wnętrza, a także balkon, stanowiący dodatkową przestrzeń do relaksu. Mieszkanie podłączone jest do miejskiej sieci - zarówno w zakresie ogrzewania, jak i ciepłej wody, czynsz wynosi ok. 400 zł. co gwarantuje niski koszt utrzymania lokalu. Idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję na wynajem gwarantuje to doskonała lokalizacja z dostępem do przystanków komunikacji miejskiej, sklepów, szkół i uczelni. Dodatkowym atutem jest dostępny dla mieszkańców parking przed budynkiem.

Polecam i zapraszam do kontaktu!

Magdalena Tynka

Doradca ds. nieruchomości, licencja nr 29760

::DODATKOWE INFORMACJE |

Rodzaj budynku: blok |

Parking strzeżony (odległość w metrach) [m]: 500 |

Dozór budynku: brak |

Głośność: średnio głośne |