Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Kraków Stare Miasto, 49 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Kraków, Stare Miasto, ul. Paulińska

829 000

16 918 /m2

Apartament z widokiem na kazimierzu| 49m2
Apartament z widokiem na kazimierzu| 49m2

Główne cechy mieszkania

Cena

829 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

49 m2

Cena za m2

16 918 zł

Piętro

4

Opis nieruchomości o powierzchni 49 m2

Apartament z widokiem na kazimierzu| 49m2

Bez prowizji od Kupującego!
Zdjęcia przedstawiają nieruchomość z elementami dekoracyjnymi oraz aranżacją typu home staging. Wyposażenie ruchome oraz dodatki mają charakter poglądowy.
Standard wykończenia (ściany, podłogi, meble w zabudowie, stolarka okienna i układ pomieszczeń) odpowiada stanowi rzeczywistemu mieszkania.

Apartament przy ulicy Paulińskiej — Kazimierz, nie weekendowy wypad a  miejsce do życia na co dzień.
Jeśli szukasz sterylnego wnętrza w nowym bloku — to nie tutaj.
Jeśli chcesz miejsca z widokiem, światłem i wygodnym układem— czytaj dalej.

40 m² + około 9 m² antresoli, która pełni funkcję sypialni.
Dzięki temu dół faktycznie jest przestrzenią dzienną.

Ekspozycja południowa sprawia, że mieszkanie jest jasne, doświetlone, nie „piwniczne”.
Z okna widok na Kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej i dachy Kazimierza - to zostaje, niezależnie od tego jak urządzisz środek.

Budynek to kamienica (1911r.) po remoncie, a samo mieszkanie znajduje się w nadbudowie z 2011 roku.
Masz więc klimat tej części miasta, ale bez typowych problemów starych lokali.

Pełna własność z księgą wieczystą.

Na co dzień:
• klimatyzacja
• ogrzewanie gazowe (piec)
• meble w zabudowie które, wykorzystują przestrzeń pod skosami

Lokalizacja?
Kazimierz w Krakowie! ul. Paulińska - urocze kawiarnie, klimatyczne restauracje, cicha okolica.

Kilka minut do Rynku Głównego w Krakowie!

To nie jest mieszkanie „do wszystkiego”.