Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Kraków Stare Miasto, 33,59 m2, 5 piętro

Oferta sprzedaży od N20 Nieruchomości

Kraków, Stare Miasto, ul. Plac Wolnica

869 000

25 870 /m2

Zamieszkaj na kazimierzu
Zamieszkaj na kazimierzu

Główne cechy mieszkania

Cena

869 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

33,59 m2

Cena za m2

25 870 zł

Piętro

5

Opis nieruchomości o powierzchni 33,59 m2

Zamieszkaj na kazimierzu

MIESZKANIE NA PIĘKNYM KAZIMIERZU

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 33,59m2 w odnowionej kamienicy

Budynek powstał w latach 1912-1918. Zaprojektował go Jan Zawiejski - słynny krakowski architekt, pełniący w ówczesnych latach rolę architekta miejskiego. - To właśnie on jest autorem projektów takich krakowskich zabytków, jak Teatr im. Słowackiego, Kamienica Turnauów czy dawna Akademia Handlowa przy ul. Kapucyńskiej.

Kamienica posiada 5 kondygnacji i góruje wysokością nad innymi budynkami w okolicy. Z jej górnych pięter możemy podziwiać panoramę Kazimierza: kościół św. Katarzyny czy główną ulicę dzielnicy - Krakowską. Fasada budynku posiada zabytkowe zdobienia i płaskorzeźby, wewnątrz podziwiać będzie można odrestaurowane posadzki, klatki schodowe czy balkony.

LOKALIZACJA:

W pobliżu znajduje się dużo sklepów, szkoła, ośrodek zdrowia, parki, restauracje i kawiarnie. W odległości kilku minut do przystanku tramwajowego.

Ze względu na lokalizację może stanowić dobrą lokatę kapitału pod inwestycję.

Cena: 869.000 zł

Oprócz ceny mieszkania należy uwzględnić koszt funduszu remontowego: ok. 4500 zł za m²

Umów się na prezentację i sprawdź czy to Twój LEPSZY adres.

KONTAKT:

Grzegorz Sabuda | N20 Nieruchomości

: | E-mail:

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 33,59 m2

Piętro: 5

Liczba pięter: 5

Liczba pokoi: 2