Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Kraków Grzegórzki, 36,76 m2, 6 piętro

Oferta sprzedaży od Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Grzegórzki, ul. płk. pil. S. Łaszkiewicza

799 000

21 735 /m2

Super lokalizacja uczelnie 2 pokoje balkon tramwaj
Super lokalizacja uczelnie 2 pokoje balkon tramwaj

Główne cechy mieszkania

Cena

799 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

36,76 m2

Cena za m2

21 735 zł

Piętro

6

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 36,76 m2

Super lokalizacja uczelnie 2 pokoje balkon tramwaj

|

MIESZKANIE INWESTYCYJNE LUB NA WŁASNE POTRZEBY - SUPER LOKALIZACJA - MOGILSKA - TRAMWAJ

LOKALIZACJA:

Budynek z 2023 roku znajduje się w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ulicy Łaszkiewicza 8B , w odległości 100 metrów od ulicy Mogilskiej.

Jest to świetna lokalizacja ze względu na infrastrukturę tj. bliskość uczelni wyższych (AWF, Politechniki Krakowskiej czy Uniwersytetu Ekonomicznego), sklepów ( Lidl, Rossmann, stacja paliw - 100 m) czy komunikacji publicznej ( tramwaj 100 m - przystanek Białucha ).

OPIS NIEURCHOMOŚCI:

Mieszkanie o powierzchni 36,76 m2 znajduje się na VI piętrze bloku z 2023 roku.

Składa się z:

- dużego pokoju połączonego z aneksem kuchennym o powierzchni 18,72 m2 z wyjściem na blisko 5 m2 balkon

- drugiego mniejszego pokoju typu sypialnia o powierzchni 10,60 m2

- łazienki 3,90 m2

- oraz przedpokoju

INNE INFORMACJE:

- kuchnia wyposażona w niezbędne sprzęty; płyta indukcyjna, lodówko-zamrażarka, zmywarka, okap

- w pokojach na podłodze panele winylowe

- w łazience prysznic oraz pralka

- w cenie mieszkania większość mebli ze zdjęć

- ekspozycja mieszkania południowa

- możliwość zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemny za dodatkową opłatą 75 000 zł

- budynku znajdują się dwie windy, co ułatwia komunikację pomiędzy kondygnacjami

- mieszkanie aktualnie jest wynajmowane a w bloku znajdują się inne mieszkania na wynajem krótkoterminowy, co świadczy o bardzo dobrej lokalizacji z łatwym dojazdem do centrum