Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Kraków Podgórze, 50,69 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Emmerson Lumico

Kraków, Podgórze, ul. Warneńczyka

2 000 000

39 455 /m2

Kamienica, stare podgórze, bez pcc
Kamienica, stare podgórze, bez pcc

Główne cechy mieszkania

Cena

2 000 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

50,69 m2

Cena za m2

39 455 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 50,69 m2

Kamienica, stare podgórze, bez pcc

Inwestycja na Starym Podgórzu

Plac Serkowskiego, Kalwaryjska, Warneńczyka

Przestronny apartament ze strefą dzienną otwartą na kuchnię i jadalnię.

Duże okna dające optymalne doświetlenie pomieszczenia.

Funkcjonalnie zaprojektowane, wyposażone w nowoczesne rozwiązania.

typu smart home,

ogrzewanie podłogowe

instalację klimatyzacyjną

Doskonała przestrzeń życiowa, wzbogacona o udogodnienia.

Przestronny apartament z dużym balkonem

* salon za aneksem kuchennym

* sypialnia

* garderoba

* łazienka

* WC

Apartament jest w pełni wyposażony.

Stare Podgórze spełnia wymagania współczesnego stylu życia najbardziej wymagających mieszkańców.

Poza najwyższej próby estetyką i designem części wspólnych, oferuje do wyłącznej dyspozycji właścicieli apartamentów wyjątkowe udogodnienia:

stacja serwisowa,

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Załączone wizualizacje są przykładowymi propozycjami aranżacji opracowanymi przez współpracująca firmę architektoniczno - wykończeniową.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 50,69 m2