Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Lębork, 36,40 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Lider Nieruchomości i Finanse

Lębork, ul. Monte Cassino

245 000

6 730 /m2

Mieszkanie na sprzedaż lębork monte cassino 36,4 m
Mieszkanie na sprzedaż lębork monte cassino 36,4 m

Główne cechy mieszkania

Cena

245 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

36,40 m2

Cena za m2

6 730 zł

Piętro

2

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 36,40 m2

Mieszkanie na sprzedaż lębork monte cassino 36,4 m

Mieszkanie na sprzedaż Lębork, ul. Monte Cassino

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Lęborku przy ul. Monte Cassino o powierzchni 36,40 m² , położone na 2 piętrze dwupiętrowego budynku po remoncie i dociepleniu . To ciekawa propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem, chcą urządzić wnętrze według własnego gustu i zależy im na dobrej lokalizacji.

Jeżeli interesują Cię mieszkania Lębork , mieszkania na sprzedaż Lębork lub atrakcyjnie położone nieruchomości Lębork , ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę.

Układ mieszkania i powierzchnia

Lokal o powierzchni 36,40 m² składa się z:

przestronnego pokoju dziennego o powierzchni ponad 21 m² ,

jasnej, odrębnej kuchni o powierzchni 7,45 m² ,

łazienki z WC,

korytarza.

Do mieszkania przynależy również piwnica , która zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania.

Balkon i nasłonecznienie

Dużym atutem nieruchomości jest przytulny balkon z ekspozycją południową , na który prowadzi wyjście z salonu. Południowe usytuowanie sprawia, że pokój dzienny jest dobrze doświetlony, a mieszkanie wydaje się jasne i przyjemne. Również kuchnia posiada okno od strony południowej.

Mieszkanie do własnej aranżacji

Nieruchomość jest do własnej aranżacji , co stanowi ogromny atut tej oferty. Obecny układ z jednym dużym pokojem daje możliwość ciekawego przekształcenia wnętrza. Można tu urządzić pokój dzienny z aneksem kuchennym , a obecną kuchnię zaadaptować na przytulną sypialnię .