Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Łódź Bałuty, 104,80 m2, parter

Oferta sprzedaży od Polska Agencja Nieruchomości

Łódź, Radogoszcz

579 000

5 524 /m2

Urokliwy apartament w willi na julianowie
Urokliwy apartament w willi na julianowie

Główne cechy mieszkania

Cena

579 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

104,80 m2

Cena za m2

5 524 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 104,80 m2

Urokliwy apartament w willi na julianowie

Oferujemy 4-pokojowy apartament położony na parterze willi z lat '40-tych XX-go wieku, w atrakcyjnej dzielnicy - Julianów, nieopodal przepięknego Parku Julianowskiegoze świetnym połączeniem z centrum - ul. Julianowską (E75), Łagiewnicką lub Zgierską . 
UWAGA: Lokal jest w stanie do remontu - na zdjęciach zamieszczona jest wizualizacja - propozycja aranżacji wnętrz oraz kilka zdjęć rzeczywistych, rzut z obecnym układem pomieszczeń, a także rzut po zmianach na 3 niezależne pokoje, salon i kuchnię.

OPIS MIESZKANIA
Apartament znajduje się na parterze, od wejścia mamy kolejno:

  • wiatrołap i z lewej strony część sanitarną: łazienkę z wanną i prysznicem oraz osobno WC i niewielki schowek gospodarczy;
  • na prawo - przestronny hall/salon (ok. 20.7 m2) z wejściem do sporej jasnej kuchni (ok  7,7 m2);
  • dalej są 3 pokoje: o powierzchniach: ok 18,3 m2, następny jest przechodni o pow. ok 24,8 m2, oraz ostatni - 22,0 m2.

Jest możliwość innego podziału, np. na pomieszczenia z niezależnymi wejściami.
W łatwy sposób można zmienić aranżację, np. na salon z aneksem kuchennym, 2 lub 3 sypialnie, dużą łazienkę z WC oraz np. siłownię, pokój do pracy, gabinet, itp.
Na wizualizacji proponujemy wariant dla rodziny 2+2:
- powiększony hall/salon z jadalnią i miejscem do wypoczynku;
- sypialnia rodziców;
- 2 pokoje dziecięce;
- powiększona łazienka i osobno WC.
Wysokość pomieszczeń ok 310 cm, w niektórych pokojach - 290 cm.