Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Łódź Bałuty, 74 m2, 1 piętro
Oferta sprzedaży od Dorota Machniewicz Nieruchomości
Łódź, Radogoszcz
675 000 zł
9 121 zł/m2

Główne cechy mieszkania
Opis nieruchomości o powierzchni 74 m2
Przestronne 4 pokoje z balkonem | Radogoszcz Zachód | 73,5 m²
Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m², położone na 1 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Radogoszcz Zachód w Łodzi.
Układ mieszkania
Mieszkanie składa się z:
przestronnego salonu z częścią wypoczynkową i jadalnianą,
sypialni,
dwóch dodatkowych pokoi,
oddzielnej kuchni,
łazienki z WC
przedpokoju,
balkonu.
Do mieszkania przynależy również duża komórka lokatorska o powierzchni 7,35 m² wpisana do księgi wieczystej.
Najważniejsze atuty
4 ustawne pokoje,
1 piętro
pełna własność,
ogrzewanie oraz media miejskie,
drewniane podłogi,
mieszkanie umeblowane,
niski poziom hałasu i dużo zieleni za oknami,
mieszkanie zadbane i gotowe do zamieszkania,
funkcjonalny, rodzinny układ pomieszczeń,
ogólnodostępne miejsca parkingowe pod blokiem.
Lokalizacja
Radogoszcz Zachód to jedna z najbardziej cenionych części Łodzi - spokojna, zielona i świetnie skomunikowana z resztą miasta.
W najbliższej okolicy znajdują się:
szkoły i przedszkola - ok. 400 m,
sklepy i punkty usługowe - ok. 400 m,
komunikacja miejska - ok. 400 m,
tereny zielone i miejsca spacerowe.
To miejsce daje komfort codziennego życia — z jednej strony cisza i dużo zieleni, z drugiej szybki dostęp do najważniejszych punktów miasta.
Informacje dodatkowe
czynsz: ok. 1200 zł,
blok 4-piętrowy,
brak windy,
stan prawny: pełna własność,
Mieszkanie posiada bardzo przyjemny, domowy klimat i dobrze doświetlone wnętrza. Dzięki funkcjonalnemu rozkładowi oraz gotowemu wyposażeniu może być świetnym wyborem zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem.