Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Lublin Tatary, 45,76 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Botanik Nieruchomości

Lublin, Tatary

399 000

8 719 /m2

Trzy pokojowe - (obecnie 2 pokoje), pięrto 1/3
Trzy pokojowe - (obecnie 2 pokoje), pięrto 1/3

Główne cechy mieszkania

Cena

399 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

45,76 m2

Cena za m2

8 719 zł

Piętro

1

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 45,76 m2

Trzy pokojowe - (obecnie 2 pokoje), pięrto 1/3

Polecam Państwu dwustronne trzypokojowe ( obecnie dwupokojowe ) mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Gospodarczej na osiedlu Tatary w Lublinie.

Nieruchomość usytuowana z dale od zgiełku ulicznego.

Okna wychodzą na północy wschód i południowy zachód z widokiem na teren zieleni.

Nieruchomość składa się z przestronnego salonu ok.24 m2, sypialni 10 m2, kuchni, łazienki z oknem i WC oraz przedpokoju.

Do mieszkania przynależy piwnica i balkon.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Okna PCV.

Kameralna klatka schodowa - 2 mieszkania na piętrze, mili sąsiedzi.

Pełna własność z KW - wolną od obciążeń.

Istnieje możliwość zakupu wyremontowanego garażu z kanałem (płytki na podłodze) o pow. 16,22m2 w cenie 80 000 zł z oddzielną KW.

Nieruchomość ma bardzo wszechstronny potencjał rynkowy.

Ze względu na niekłopotliwą lokalizację w pobliży WSEI, szkoły podstawowej, LO, przedszkoli, specjalistycznych przychodni zdrowia oraz atrakcyjną bliskość wszelkich udogodnień jest to doskonała oferta dla poszukujących nieruchomości zarówno w celach inwestycyjnych, jak i dla zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych.

Bardzo dobre połączenie autobusowe i trolejbusowe ze wszystkimi dzielnicami Lublina.

W pobliżu dworzec kolejowy Lublin Północ.

Zapraszamy na bezpłatną prezentacje i chętnie zaprezentuję lokalizację ( klucze mam w biurze).