Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Lublin

  - 684 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 1 554 mieszkania na sprzedaż w Lublinie

  Rynek wtórny - 565 mieszkań na sprzedaż w Lublinie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż w Lublinie

  Lublin to piąte co do wielkości miasto w Polsce, a miejscowy rynek nieruchomości jest stale napędzany przez prężnie działający rynek pracy, liczne szkoły wyższe, dodatnie saldo migracji (niespotykane w województwie lubelskim) oraz szczególnej urody walory turystyczne. Nic więc dziwnego, że jest wyjątkowo zróżnicowany. Sprawdźmy więc, gdzie warto szukać mieszkania w Lublinie.

  Lokalny rynek nieruchomości

  Jak każde miasto wojewódzkie, również Lublin musi sprostać mieszkaniowym oczekiwaniom nie tylko swoich mieszkańców, ale i przyjezdnych oraz inwestorów. Miejscowy rynek nieruchomości jest dynamiczny i różnorodny, choć największą popularnością wciąż cieszą się lokale 2-, 3- i 4-pokojowe oraz kawalerki, zaś najczęściej spotykany metraż to 30-90 metrów kwadratowych. Zainteresowanie zakupem mieszkania na sprzedaż w Lublinie jest szczególnie duże na rynku wtórnym - głównie ze względu na atrakcyjną lokalizację oraz niższe ceny.

  Cenione lokalizacje w Lublinie

  Lublin podzielony jest na 27 dzielnic administracyjnych. Ewenementem jest to, że najlepiej oceniane przez mieszkańców wcale niekoniecznie dzielnice centralne, a te nieco bardziej peryferyjne jak Głusk, Sławin czy Szerokie. W zależności od potrzeb kupujących, warto przyjrzeć się różnym lokalizacjom i je porównać. Szczególnie poszukiwane są mieszkania w Czubach (Północnych oraz Południowych), które są chwalone za dogodne położenie oraz ilość terenów zielonych. Warto również zwrócić uwagę na mieszkania w Czechowie, który choć peryferyjny, jest świetnie skomunikowany z resztą miasta oraz posiada wiele punktów handlowo-usługowych oraz placówek edukacyjnych i zdrowotnych. Po drugiej stronie miasta warto szukać mieszkań w Felinie - sporej dzielnicy położonej od strony Świdnika.

  Ceny lubelskich nieruchomości 

  Analitycy prognozują, że w najbliższym czasie ceny mieszkań pozostaną w słabnącym trendzie wzrostowym. Niepewna sytuacja na rynkach finansowych przekłada się na niepewność kupujących oraz inwestorów, choć dynamiczny rozwój miasta jako rynku pracy oraz ośrodka akademickiego z pewnością będzie przekładał się na dynamikę rynku nieruchomości.

   

  Mieszkania Lublin - oferty

  W Lublinie dostępne  684 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 19 m2 do 314 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Lublinie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 180 kawalerek na sprzedaż;
  • 815 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 836 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 249 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 39 5-pokojowych i więcej mieszkań na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Lublinie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 61 mieszkań na sprzedaż z ogródkiem;
  • 822 mieszkania na sprzedaż z balkonem;
  • 101 mieszkań na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Lublin”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Lublin.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Lublinie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Lublin

  Interesuje Cię rynek wtórny? Lublin oferuje 565 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 19 m2 do 314 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Lublinie to 60 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Lublin bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Lublinie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Lublin - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Lublin oferuje 1 554 nowych mieszkania w 30 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Lublin czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Lublinie to 53 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 25 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 145 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Lublinie.

  Ceny mieszkań w Lublinie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Lublinie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Lublin", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Lublinie to 10 999 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Lublinie to 8 279 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Lublinie to z kolei wydatek średnio 11 516 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Lublinie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Lublinie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Lublinie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 2 799 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Lublinie wynosi 18 900 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Lublinie należy zapłacić 2 788 200 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 20 000 zł/m2.

  Tanie mieszkania Lublin. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Lublin bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Lublinie to wydatek 315 945 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 6 600 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 190 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 571 zł/m2.

  Tanie mieszkania Lublin? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: