Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Lublin Dziesiąta, 61,15 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Kancelaria Finansowa Krzysztof Nieznaj

Lublin, Dziesiąta, ul. Nowy Świat

655 000

10 711 /m2

Klimatyzowane 3 pokoje z potencjałem.
Klimatyzowane 3 pokoje z potencjałem.

Główne cechy mieszkania

Cena

655 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

61,15 m2

Cena za m2

10 711 zł

Piętro

3

Opis nieruchomości o powierzchni 61,15 m2

Klimatyzowane 3 pokoje z potencjałem.

Szukasz gotowego do wprowadzenia, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji?
Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Kupujący nie płaci prowizji.

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku z 2017 roku przy ul. Nowy Świat w Lublinie.
Osiedle jest ogrodzone i monitorowane, co zapewnia mieszkańcom pełne bezpieczeństwo i spokój. Mieszkanie cechuje się wysokim poziomem funkcjonalności i świetnym rozplanowaniem przestrzeni. Idealne dla rodziny lub jako pewna inwestycja pod wynajem.

Na powierzchnię nieruchomości składają się:
Przestronny salon z wyjściem na słoneczny balkon - idealne miejsce do odpoczynku.
Dwie ustawne, oddzielne sypialnie - doskonałe jako pokoje dla dzieci lub biuro.
Jasna, oddzielna kuchnia w nowoczesnej zabudowie, w pełni wyposażona w sprzęt AGD.
Łazienka z wygodną wanną oraz toaletą.
Przedpokój z pojemną szafą w stałej zabudowie.

Główne atuty, które wyróżniają tę ofertę:
- Klimatyzacja: zapewnia pełen komfort termiczny w upalne dni.
- Potencjał aranżacyjny: istnieje możliwość przeniesienia kuchni do salonu w formie aneksu (w ścianie są już przygotowane i ukryte przyłącza wody oraz prądu). Dzięki temu można uzyskać aż 3 całkowicie oddzielne sypialnie!
- Potężna komórka: aż 10,15 mkw. dodatkowej przestrzeni do przechowywania - rzadkość w nowym budownictwie.
- Niski czynsz: tylko 500 zł, co generuje duże oszczędności co miesiąc.