Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Mikołów, 65,70 m2, 8 piętro

Oferta sprzedaży od Wolf Nieruchomości

Mikołów

469 000

7 138 /m2

3-pokoje po remoncie. ul. skalna, mikołów
3-pokoje po remoncie. ul. skalna, mikołów

Główne cechy mieszkania

Cena

469 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

65,70 m2

Cena za m2

7 138 zł

Piętro

8

Opis nieruchomości o powierzchni 65,70 m2

3-pokoje po remoncie. ul. skalna, mikołów

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Mikołów, ul. Skalna

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,70 m² , położone na 8. piętrze w bloku po termomodernizacji. Budynek wyposażony jest w 2 windy , co zapewnia wygodę codziennego użytkowania.

Układ mieszkania:

przestronny, słoneczny salon połączony z otwartą kuchnią

kuchnia w zabudowie wyposażona w:

płytę indukcyjną

piekarnik

lodówko-zamrażarkę

zmywarkę (45 cm)

2 niezależne sypialnie

łazienka z wanną

pomieszczenie gospodarcze z pralką (z możliwością aranżacji garderoby)

wiatrołap z miejscem na szafę

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica .

Standard:

Mieszkanie po generalnym remoncie, obejmującym: wymianę wszystkich instalacji, wykonanie gładzi, montaż paneli winylowych, wymianę drzwi zewnętrznych, kompleksowy remont łazienki

Media i opłaty:

czynsz: 613 zł (fundusz remontowy, utrzymanie windy, eksploatacja)

ogrzewanie miejskie (podzielniki)

ciepła woda miejska

Lokalizacja:

Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. W pobliżu:

- szkoła podstawowa

-przedszkole

- przystanek autobusowy

-liczne sklepy

Pod budynkiem dostępne są 3 duże parkingi , co zapewnia komfort parkowania.

Nieruchomość gotowa do wprowadzenia od ZARAZ!

Zapraszam do kontaktu:

Wiktoria Świętek

e-mail:

Oferujemy profesjonalne doradztwo kredytowe na zakup nieruchomości.

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica