Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż - Mikołów - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Mikołowie

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Mikołowie

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Mikołowie - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Mikołowie kawalerki:

  W Mikołowie jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Mikołowie dwupokojowe:

  W Mikołowie jest 1 oferta mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 410 000 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 54 m2

  Mieszkania w Mikołowie trzypokojowe:

  W Mikołowie jest 1 oferta mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 420 000 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 83 m2

  Mieszkania w Mikołowie czteropokojowe:

  W Mikołowie jest 1 oferta mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 499 000 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 99 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Mikołowie - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Mikołowie - oferty agencji nieruchomości

   - 3 ogłoszenia
  Jaką wersję portalu
  GetHome.pl wybierasz?
  Duplikat to ta sama nieruchomość prezentowana przez inną agencję.
  Nowa niższa cena- pilna sprzedaż
  Mieszkanie
  2 pokoje54 m2

  410 000

  7 592 zł/m2

  Mikołów

  Piękny widok, 4 pokoje, dwie łazienki !
  Mieszkanie
  4 pokoje99,90 m2

  499 000

  4 994 zł/m2

  Mikołów, Skalna

  Mieszkanie
  3 pokoje83 m2

  420 000

  5 060 zł/m2

  Mikołów, ul. Południowa

  Poznaj region

  Atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w Mikołowie

  Mikołów to miasto położone w południowej części Polski, w województwie śląskim. Miejscowość posiada dogodną lokalizację w południowej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, pomiędzy ważnymi ośrodkami miejskimi, a także w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych. Mikołów stale się rozrasta i posiada duży potencjał inwestycyjny, dzięki swoim licznym walorom. Poznaj miasto, w którym znajdziesz atrakcyjne mieszkania na sprzedaż.

  Mikołów - doskonałe położenie

  Śląskie to województwo z bardzo dużą ilością ośrodków miejskich, które wzajemnie się rozwijają, poprzez liczne współprace i dogodne połączenia. Dużym atutem jest także graniczenie Śląskiego ze Słowacją i Czechami, co przekłada się na dynamiczny rozwój przemysłu oraz usług. W zakresie lokalizacji miasta Mikołów, kluczowe jest położenie na obszarze Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, który tworzą m.in. takie miasta, jak: Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Tychy, czy Sosnowiec. Są to rozwinięte jednostki, które posiadają doskonałe połączenie między sobą. Miasto bezpośrednio graniczy z Rudą Śląską oraz Tychami.

  Co więcej, Mikołów znajduje się zaledwie 10 km w odległości od Katowic - stolicy województwa śląskiego. Dużym atutem miasta jest również funkcjonowanie Zarządu Transportu Metropolitalnego. Jest to jednostka, która zapewnia transport publiczny pomiędzy miastami na terenie całej Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. To sprawia, że mieszkańcy Mikołowa mogą w zaledwie kilka minut dostać się do Gliwic, Tych, czy innych miast wchodzących w skład całej metropolii. W ten sposób, mieszkańcy mają dostęp do bardzo szerokiej oferty usług i rozwiniętego rynku pracy, a lokalni przedsiębiorcy mogą wykorzystać bliskość dużego rynku zbytu. To sprawia, że nowych mieszkańców Mikołowa ciągle przybywa, a wśród nich dużą popularnością cieszą się m.in. mieszkania na sprzedaż.

  Rynek nieruchomości w Mikołowie

  Mikołów to miasto o ogromnym potencjale inwestycyjnym, na który wpływa zarówno dogodne położenie, jak i wiele terenów niezagospodarowanych na obrzeżach miasta. Przebiega tu również dwupasmowa droga krajowa nr 44 i 81, co także sprawia, że Mikołów może się stale rozrastać i być punktem nowych inwestycji mieszkaniowych. Aktualnie, zabudowa miasta jest bardzo zróżnicowana. W centrum miejscowości przeważa gęsta, wysoka zabudowa, z kolei na obrzeżach dominują osiedla domów jednorodzinnych.

  Rynek nieruchomości Mikołowa obejmuje zarówno rynek pierwotny jak i wtórny. Wśród dostępnych ofert w Mikołowie znajdziemy: domy, działki, lokale usługowe, apartamenty oraz mieszkania na sprzedaż i wynajem. Ciągle prowadzone nowe inwestycje mieszkaniowe sprawiają, że na lokalnym rynku znajdziemy atrakcyjne nowe mieszkania na sprzedaż. Lokalny rynek nieruchomości wyróżnia się również relatywnie niższymi cenami, względem największych aglomeracji śląskiej metropolii. Dużym atutem miasta są także liczne tereny zielone oraz ośrodki rekreacyjne, które podnoszą standard życia mieszkańców Mikołowa.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Mikołowie? Sprawdź ofertę śląskich mieszkań na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: