Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Mikołów

  - 16 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Mikołowie

  Rynek wtórny - 9 mieszkań na sprzedaż w Mikołowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w Mikołowie

  Mikołów to miasto położone w południowej części Polski, w województwie śląskim. Miejscowość posiada dogodną lokalizację w południowej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, pomiędzy ważnymi ośrodkami miejskimi, a także w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych. Mikołów stale się rozrasta i posiada duży potencjał inwestycyjny, dzięki swoim licznym walorom. Poznaj miasto, w którym znajdziesz atrakcyjne mieszkania na sprzedaż.

  Mikołów - doskonałe położenie

  Śląskie to województwo z bardzo dużą ilością ośrodków miejskich, które wzajemnie się rozwijają, poprzez liczne współprace i dogodne połączenia. Dużym atutem jest także graniczenie Śląskiego ze Słowacją i Czechami, co przekłada się na dynamiczny rozwój przemysłu oraz usług. W zakresie lokalizacji miasta Mikołów, kluczowe jest położenie na obszarze Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, który tworzą m.in. takie miasta, jak: Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Tychy, czy Sosnowiec. Są to rozwinięte jednostki, które posiadają doskonałe połączenie między sobą. Miasto bezpośrednio graniczy z Rudą Śląską oraz Tychami.

  Co więcej, Mikołów znajduje się zaledwie 10 km w odległości od Katowic - stolicy województwa śląskiego. Dużym atutem miasta jest również funkcjonowanie Zarządu Transportu Metropolitalnego. Jest to jednostka, która zapewnia transport publiczny pomiędzy miastami na terenie całej Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. To sprawia, że mieszkańcy Mikołowa mogą w zaledwie kilka minut dostać się do Gliwic, Tych, czy innych miast wchodzących w skład całej metropolii. W ten sposób, mieszkańcy mają dostęp do bardzo szerokiej oferty usług i rozwiniętego rynku pracy, a lokalni przedsiębiorcy mogą wykorzystać bliskość dużego rynku zbytu. To sprawia, że nowych mieszkańców Mikołowa ciągle przybywa, a wśród nich dużą popularnością cieszą się m.in. mieszkania na sprzedaż.

  Rynek nieruchomości w Mikołowie

  Mikołów to miasto o ogromnym potencjale inwestycyjnym, na który wpływa zarówno dogodne położenie, jak i wiele terenów niezagospodarowanych na obrzeżach miasta. Przebiega tu również dwupasmowa droga krajowa nr 44 i 81, co także sprawia, że Mikołów może się stale rozrastać i być punktem nowych inwestycji mieszkaniowych. Aktualnie, zabudowa miasta jest bardzo zróżnicowana. W centrum miejscowości przeważa gęsta, wysoka zabudowa, z kolei na obrzeżach dominują osiedla domów jednorodzinnych.

  Rynek nieruchomości Mikołowa obejmuje zarówno rynek pierwotny jak i wtórny. Wśród dostępnych ofert w Mikołowie znajdziemy: domy, działki, lokale usługowe, apartamenty oraz mieszkania na sprzedaż i wynajem. Ciągle prowadzone nowe inwestycje mieszkaniowe sprawiają, że na lokalnym rynku znajdziemy atrakcyjne nowe mieszkania na sprzedaż. Lokalny rynek nieruchomości wyróżnia się również relatywnie niższymi cenami, względem największych aglomeracji śląskiej metropolii. Dużym atutem miasta są także liczne tereny zielone oraz ośrodki rekreacyjne, które podnoszą standard życia mieszkańców Mikołowa.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Mikołowie? Sprawdź ofertę śląskich mieszkań na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

   

  Mieszkania Mikołów - oferty

  W Mikołowie dostępne jest 16 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 36 m2 do 83 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Mikołowie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 3 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 6 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Mikołów”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Mikołów.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Mikołowie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Mikołów

  Interesuje Cię rynek wtórny? Mikołów oferuje 9 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 36 m2 do 83 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Mikołowie to 56 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Mikołów bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Mikołowie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Mikołowie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Mikołowie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Mikołów", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Mikołowie to 6 181 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Mikołowie to 3 876 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Mikołowie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Mikołowie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Mikołowie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 489 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Mikołowie wynosi 7 868 zł/m2;

  Tanie mieszkania Mikołów. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Mikołów bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 188 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 945 zł/m2.

  Tanie mieszkania Mikołów? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: