Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Namysłów, 58 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Ireneusz Kosikowski

Namysłów

458 000

7 896 /m2

Mieszkanie pod klucz - gotowe do zamieszkania
Mieszkanie pod klucz - gotowe do zamieszkania

Główne cechy mieszkania

Cena

458 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

58 m2

Cena za m2

7 896 zł

Piętro

2

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 58 m2

Mieszkanie pod klucz - gotowe do zamieszkania

Kupujący nie płacą prowizji. 58,11 m² | MIESZKANIE POD KLUCZ - Gotowe do zamieszkania | W pełni umeblowane | Nowe budownictwo z windą

Szukasz nowego mieszkania, do którego możesz wejść od razu z walizką?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 58,11 m² zostało wykończone pod klucz z wysokiej jakości materiałów i jest w pełni umeblowane oraz wyposażone.

W skład mieszkania wchodzą:

przestronny salon z aneksem kuchennym

2 komfortowe pokoje

łazienka

przedpokój

duży balkon - idealny do relaksu

STANDARD I WYPOSAŻENIE

nowoczesna zabudowa kuchenna + sprzęt AGD

umeblowany salon i sypialnia

stylowa, w pełni wykończona łazienka

rolety zewnętrzne zapewniające prywatność i komfort

wysokiej jakości podłogi, drzwi i oświetlenie

funkcjonalny układ pomieszczeń

Kupujesz - wprowadzasz się - mieszkasz. Bez remontu i stresu.

INWESTYCJA

nowoczesne budynki z windami

lokale usługowe na parterze

estetyczne części wspólne

spokojna, rozwijająca się okolica

LOKALIZACJA

Mieszkanie zlokalizowane jest w atrakcyjnej części miasta Namysłów co zapewnia:

bliskości sklepów, szkoły i usług

szybkiego dojazdu do centrum

spokojnej okolicy z dostępem do natury

DODATKOWE INFORMACJE

brak PCC (2%) - oszczędzasz 9 160 złotych!

brak prowizji przy zakupie

możliwość zakupu garażu znajdującego się w przyziemiu bloku: 60 000 zł brutto

dostępne miejsca postojowe na zamkniętym osiedlu