Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Namysłów, 87 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Ireneusz Kosikowski

Namysłów

470 000

5 402 /m2

Komfortowe i funkcjonalne mieszkanie w namysłowie.
Komfortowe i funkcjonalne mieszkanie w namysłowie.

Główne cechy mieszkania

Cena

470 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

87 m2

Cena za m2

5 402 zł

Piętro

3

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 87 m2

Komfortowe i funkcjonalne mieszkanie w namysłowie.

Przestronne mieszkanie 86,95 m² z balkonem i piwnicą - komfort i funkcjonalność w świetnej lokalizacji!

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 86,95 m², położone na 3 piętrze zadbanego budynku. Lokal składa się z :

salonu z aneksem kuchennym oraz jadalnią

dwóch sypialni

garderoby

łazienki

przedpokoju

Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,80 m², która stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania. Czynsz według oświadczenia Właścicieli wynosi ok. 486 zł (dla 2 osób) w tym fundusz remontowy. Mieszkanie wyposażone jest w piecyk gazowy, który zapewnia ogrzewanie oraz dostęp do ciepłej wody, dając mieszkańcom pełną kontrolę nad zużyciem i kosztami.

Mieszkanie jest częściowo umeblowane, dzięki czemu nowi Właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu lub zaaranżować wnętrze według własnych potrzeb i gustu. Duża powierzchnia oraz praktyczny układ pomieszczeń zapewniają komfort codziennego życia i dają wiele możliwości adaptacyjnych. To idealna propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób ceniących przestrzeń oraz dobrą lokalizację.

Wnętrze mieszkania jest jasne i ustawne, co pozwala na wygodne zagospodarowanie każdego pomieszczenia. Funkcjonalny rozkład sprawia, że mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno jako miejsce do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Dodatkowym atutem jest balkon z pięknym widokiem, który stanowi idealne miejsce do porannej kawy, odpoczynku po pracy czy chwili relaksu z panoramą okolicy.