Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje toruński, 66,95 m2, parter

Oferta sprzedaży od Blue Home Nieruchomości

toruński

609 900

9 109 /m2

Bezczynszowe mieszkanie jak dom, parter, ogród 150
Bezczynszowe mieszkanie jak dom, parter, ogród 150

Główne cechy mieszkania

Cena

609 900 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

66,95 m2

Cena za m2

9 109 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 66,95 m2

Bezczynszowe mieszkanie jak dom, parter, ogród 150

BECZYNSZOWE MIESZKANIE JAK DOM | PARTER | 61,65 m2 + OGRÓD 150 M2 | ZAWAŁY

Szukasz kompromisu między wygodą mieszkania a swobodą domu? Ta oferta jest dla Ciebie!

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży 3-POKOJWOEGO mieszkania z tarasem i ogrodem zlokalizowanego w Zawałach (gm. Obrowo), które oferuje znacznie więcej niż tylko cztery ściany.

PRYWATNA ENKLAWA - Ogród ok. 150 m²!

To, co wyróżnia tę nieruchomość, znajduje się na zewnątrz. Do wyłącznego korzystania właściciela jest pięknie zagospodarowany ogród:

- zadaszona strefa relaksu: Miejsce przygotowane pod grilla oraz np. jacuzzi - idealne na odpoczynek po pracy bez względu na pogodę

- dodatkowe pomieszczenie gospodarcze: Znajduje się na tyłach ogrodu; idealne na rowery, kosiarkę, narzędzia czy meble ogrodowe

- taras: Bezpośrednie wyjście z mieszkania na zadaszony zagospodarowany taras

SZCZEGÓŁY LOKALU (61,65 m²):

- mieszkanie znajduje się na parterze kameralnego budynku z 2012 roku

- układ: 3 ustawne pokoje, kuchnia, łazienka oraz dwa przedpokoje

- bezpieczeństwo i trwałość: Budynek z suporeksu, ciepły i solidny charakteryzujący się niskimi kosztami utrzymania

Przynależności: Do mieszkania przypisana jest również piwnica (5,30 m²) wewnątrz budynku.

Lokalizacja : Zawały to świetna baza wypadowa - cisza i spokój, a jednocześnie tylko 15 minut do Torunia.