Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Oława, 41,60 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od WRE Nieruchomości

Oława, ul. Poranna

469 000

11 274 /m2

2 pokoje | balkon | miejsce postojowe | wyposażone
2 pokoje | balkon | miejsce postojowe | wyposażone

Główne cechy mieszkania

Cena

469 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

41,60 m2

Cena za m2

11 274 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-05-01

Opis nieruchomości o powierzchni 41,60 m2

2 pokoje | balkon | miejsce postojowe | wyposażone

2-pokojowe mieszkanie - Oława, ul. Poranna

Na sprzedaż komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 41,6 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Oławy. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się tuż przy Galerii Handlowej Quick Park, co zapewnia szybki dostęp do sklepów, kina, usług oraz komunikacji miejskiej.

Układ pomieszczeń:
  • Salon z aneksem kuchennym
  • Sypialnia
  • Przedpokój
  • Łazienka
  • Duży balkon (ok. 7 m²)
Dodatkowe atuty:
  • Komórka lokatorska
  • Przypisane miejsce postojowe
  • Dostęp do rowerowni
  • Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia
  • Lokal odświeżony w zeszłym miesiącu
Wyposażenie:
  • Kuchnia w zabudowie: lodówka, piekarnik z funkcją mikrofalówki, płyta elektryczna, zmywarka
  • Szafy w zabudowie w przedpokoju
  • Duże łóżko w sypialni
  • Biokominek
  • Złącza RTV w każdym pokoju
  • Wanna z hydromasażem
  • Trójfazowe przyłącze prądu
Opłaty:
  • Czynsz administracyjny: 550 zł

To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

CENA: 469 000zł

Uwaga! Pomagamy uzyskaniu finansowania tej nieruchomości!

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację!

Arkadiusz Olczyk

WRE Nieruchomości