Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Olsztyn Generałów, 45,39 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Warmia Brokers Nieruchomości

Olsztyn, Generałów, ks. Roberta Bilitewskiego

600 000

13 218 /m2

Nowe, wykończone pod klucz, wysoki standard!
Nowe, wykończone pod klucz, wysoki standard!

Główne cechy mieszkania

Cena

600 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

45,39 m2

Cena za m2

13 218 zł

Piętro

3

Opis nieruchomości o powierzchni 45,39 m2

Nowe, wykończone pod klucz, wysoki standard!

Prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, które jest wykańczane pod klucz, w wysokim standardzie.
Mieszkanie od nowości nie będzie zamieszkałe.
Lokal znajduje się na 3 piętrze w nowym budynku trzypiętrowym z 2026 roku, wyposażonym w cichobieżną windę, przy ul. Ks. R. Bilitewskiego 8, na nowym Osiedlu Magnolia – kolejnym etapie kameralnej inwestycji na osiedlu Generałów.
W cenie sprzedaży otrzymujesz:

  • komórkę lokatorską,
  • wykończenie pod klucz.
Do ceny sprzedaży należy doliczyć opłatę za miejsce postojowe w halo garażowej za 40 000 zł- zakup obligatoryjny.
Łączna cena sprzedaży 640 000zł brutto (cena obejmuje całkowite wykończenie mieszkania, miejsce postojowe w hali garażowej, komórkę lokatorską).
Miejsce postojowe znajduję się na poziomie minus jeden, bezpośredni zjazd windą.
Nabywa się wyłączne prawo do korzystania z miejsca postojowego- zatem podlega kredytowaniu jeśli będziesz ubiegać się o kredyt hipoteczny na zakup przedmiotowego lokalu mieszkalnego.

Najważniejsze atuty:
  • kompaktowy i wygodny układ pomieszczeń,
  • zachodnia wystawa okien, dająca przyjemne, naturalne światło po południu,
  • staranne i solidne wykończenie z dbałością o detale,
  • wysokiej jakości materiały,
  • klimatyzacja,
  • piwnica o powierzchni 3,91 m² (wliczona już w cenę sprzedaży)
  • kameralny, trzypiętrowy budynek (tylko dwie klatki schodowe).

Mieszkanie nie będzie zamieszkałe, co zapewni Tobie poczucie świeżości i nowego startu.