Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Olsztyn Śródmieście, 51,11 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od GOOD LIFE ESTATES SP.Z.O.O.

Olsztyn, Śródmieście, ul. 1 Maja

649 000

12 698 /m2

2 pokoje w centrum – świetne także pod inwestycje
2 pokoje w centrum – świetne także pod inwestycje

Główne cechy mieszkania

Cena

649 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

51,11 m2

Cena za m2

12 698 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-05-06

Opis nieruchomości o powierzchni 51,11 m2

2 pokoje w centrum – świetne także pod inwestycje

Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia w centrum z nowoczesnym standardem i pełną infrastrukturą w zasięgu kilku kroków ta oferta jest zdecydowanie warta uwagi.

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z ochroną, co zapewnia bezpieczeństwo i spokój mieszkańców.

Przemyślany układ i komfortowa przestrzeń:

przestronny salon z aneksem kuchennym (27,4 m²) - idealne miejsce do życia i spotkań
ustawna sypialnia (11,7 m²)
łazienka (6,1 m²)
praktyczna garderoba (1,6 m²)
balkon (ok. 6 m²), który daje dodatkową przestrzeń do odpoczynku

Dodatkowym atutem jest komórka lokatorska na tym samym piętrze - bardzo wygodne rozwiązanie na co dzień.

Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie i pozostaje w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia od razu po zakupie.
kuchnia na wymiar z pełnym AGD
w pełni umeblowana sypialni
łazienka z prysznicem i deszczownicą
funkcjonalne i spójne wnętrze

Dla osób, które lubią nadać wnętrzu własny styl - jedynym elementem do odświeżenia są drobne fragmenty ścian, gdzie pojawiła się dziecięca kreatywność. To szybka i niewielka zmiana, która pozwoli dopasować mieszkanie w 100% do własnych preferencji.

Lokalizacja, która robi różnicę:

5 minut spacerem do Starego Miasta
tuż obok Centrum Handlowe Aura
1 minuta do Teatru im. Stefana Jaracza
świetna komunikacja (tramwaje i autobusy)