Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Olsztyn Podleśna, 40,11 m2, 5 piętro

Oferta sprzedaży od Olsztyńskie Centrum Nieruchomości

Olsztyn, Podleśna, ul. Poprzeczna

589 000

14 684 /m2

2-pokoje, osiedle quatro, olsztyn
2-pokoje, osiedle quatro, olsztyn

Główne cechy mieszkania

Cena

589 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

40,11 m2

Cena za m2

14 684 zł

Piętro

5

Opis nieruchomości o powierzchni 40,11 m2

2-pokoje, osiedle quatro, olsztyn

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul. Poprzecznej na osiedlu Quatro.
Opcjonalnie można kupić miejsce parkingowe podziemne 85 000 zł. W mieszkaniu częściowo zostają meble ruchome. Stała zabudowa oraz sprzęty AGD w cenie.

Na metraż mieszkania o powierzchni 40,11 m2 składa się:
- salon z kuchnią
- łazienka
- pokój 
- przedpokój
Dodatkowo:
- balkon 6,34 m2
- miejsce parkingowe podziemne
- komórka lokatorska 3,16 m2

Cechy nieruchomości:
- Powierzchnia - 40,11 m²
- 5 piętro z 9
- 2 pokoje
- Czynsz 280 zł / 1 osoba 
- winda
- Mieszkanie pełna własność z KW
- Ogrzewanie miejskie, media (woda, prąd)

Lokalizacja:
W okolicy pełna infrastruktura: sklepy: Biedronka, Lidl, poczta, restauracje, punkty usługowe.
Osiedle znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe. Szybki dojazd do centrum.

Zapewniamy bezpłatne zbadanie zdolności kredytowej.
Współpracujemy z doradcami finansowymi posiadającymi ofertę 25 banków.
Zainteresowała Cię ta oferta? ZADZWOŃ i umów się na prezentację.
Anna Jarmakowicz

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 40,11 m2

Piętro: 5

Liczba pokoi: 2