Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Olsztyn Osiedle Kętrzyńskiego, 36,80 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Domy na Warmii i Mazurach

Olsztyn, Osiedle Kętrzyńskiego, Wojciecha Kętrzyńskiego

325 000

8 831 /m2

Dwupokojowe do remontu, ul. kętrzyńskiego 11
Dwupokojowe do remontu, ul. kętrzyńskiego 11

Główne cechy mieszkania

Cena

325 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

36,80 m2

Cena za m2

8 831 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 36,80 m2

Dwupokojowe do remontu, ul. kętrzyńskiego 11

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, na I piętrze w dobrej lokalizacji ul. Kętrzyńskiego 11.

Miejsca parkingowe wokół bloku. Możliwość wykończenia pod wynajem lub na potrzeby prywatne.

W pobliżu sklep Biedronka, Dom Handlowy Dekada, Żabki i inne sklepy spożywcze.

Kup i wyremontuj według własnego pomysłu.

Główne atuty nieruchomości:

- I piętro

- lokalizacja

- dobre połączenie komunikacyjne - autobusy i tramwaje

- w pobliżu Dworca Głównego

- dostępne od zaraz

- piwnica

Jeśli szukasz dobrej inwestycji w dobrej lokalizacji to miejsce jest idealne dla Ciebie.

Opłaty miesięczne na 1 os. to koszt 480 zł. Ogrzewanie miejskie, woda ciepła wodociągi miejskie.

Zapraszam na dzień pokazowy 14 maja czwartek. Proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.

Opiekun oferty:

Paula Augustynowicz-Szul

mail:

Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości i pośrednikami.

Pomagamy także w zakresie znalezienia finansowania kredytowego na zakup nieruchomości.

Zapraszamy - Domy na Warmii i Mazurach

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego i może ulegać zmianie.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 36,80 m2