Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Ostrowiec Świętokrzyski, 59 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Agencja 977 HOMEserwis

Ostrowiec Świętokrzyski

270 000

4 576 /m2

Mieszkanie 4 pokoje 57,9m2 piętro 2/4 ul.kopernika
Mieszkanie 4 pokoje 57,9m2 piętro 2/4 ul.kopernika

Główne cechy mieszkania

Cena

270 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

59 m2

Cena za m2

4 576 zł

Piętro

2

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 59 m2

Mieszkanie 4 pokoje 57,9m2 piętro 2/4 ul.kopernika

Agencja HOMEserwis nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży mieszkanie w centrum miasta przy ulicy Kopernika w Ostrowcu Św.

Mieszkanie dwustronne (wschód-zachód), o powierzchni 57,90 m2, znajduje się na 2 piętrze 4-piętrowego bloku. Mieszkanie dobrze doświetlone, posiada 4 pokoje (jeden z balkonem), ustawną kuchnię, łazienkę z WC oraz przedpokój.

Rozkład mieszkania oraz ściany działowe pozwalają na przebudowę mieszkania wg potrzeb nabywcy.

Okna PCV, na podłogach parkiet, panele i płytki.

Blok ocieplony, zadbana klatka z domofonem. Przed blokiem parking samochodowy.

Lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi, w pobliżu sklepy, markety, przychodnia, apteka, szkoły, przedszkola, park z placem zabaw oraz wiele innych punktów usługowych.

Mieszkanie gotowe do sprzedaży, posiada niezadłużoną księgę wieczystą, czynsz do spółdzielni OSM ok 600zł przy zgłoszonej jednej osobie.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 4 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 59 m2

Piętro: 2

Liczba pięter: 4

Liczba pokoi: 4

Dodatkowe powierzchnie

Liczba balkonów: 1