Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Ostrowiec Świętokrzyski

  - 31 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Rynek wtórny - 27 mieszkań na sprzedaż w Ostrowcu Świętokrzyskim

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Ostrowiec Świętokrzyski - nie tylko domy 

  Ostrowiec Świętokrzyski znajduje się w województwie świętokrzyskim, zajmuje powierzchnię 46,43 km² i posiada prawie 70 tys. mieszkańców. W mieście działa rozwinięty przemysł odzieżowy oraz hutniczy, a jeden z największych zakładów przemysłowych w tej części kraju to Huta Ostrowiec, w której produkowane są pręty żebrowane do zbrojenia betonu, pręty gładkie, pręty płaskie czy kątowniki.

  Mieszkania na sprzedaż - Ostrowiec Świętokrzyski

  Na ostrowskim rynku nieruchomości wtórnych przeważają mieszkania 2-pokojowe, choć znajdziemy również kawalerki oraz większe lokale, o 3 lub 4 pokojach a ich średnie metraż to około 50 m². Głównie są to mieszkania w starym budownictwie, a część z nich czeka gruntowny remont - co może być wadą, ale też zaletą. Mieszkania do remontu są sporo tańsze, niż te gotowe do zamieszkania, a dają możliwość wykończenia ich pod własne potrzeby i gusta.

  Przez Ostrowiec Świętokrzyski przebiega droga krajowa nr 9, którą dojedziemy do Radomia, a w drugą stronę - do Rudnej Małej tuż pod Rzeszowem. Na terenie miasta znajduje się również stacja kolejowa, przez którą prowadzi linia łącząca Łódź Kaliską ze stacją Dębica. Ponadto z miasta można dojechać autobusem do wielu innych miejscowości - polskich i zagranicznych, m.in. do: Częstochowy, Gdańska, Kielc, Krakowa, Krynicy-Zdroju, Lublina, Łodzi, Opola, Poznania, Warszawy, Wrocławia i Jastrzębiej Góry, Brna oraz Wiednia.

  Ostrowiec Świętokrzyski - dla kogo?

  W mieście działa kilkanaście szkół podstawowych oraz średnich, funkcjonują także szkoły wyższe: Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości oraz Wyższa Szkoła Handlowa w Kielcach Wydział Zamiejscowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. W wolnym czasie mieszkańcy  mogą skorzystać z oferty wielu klubów sportowych i trenować między innymi tenis, piłkę nożną, sporty walki, piłkę siatkową czy ręczną. Warto odwiedzić też cykliczne imprezy kulturalne jak Festiwal Bluesowo-Rockowy im. Miry Kubasińskiej „Wielki Ogień”, Spotkania Szantowe czy Ostrowieckie Spotkania Szekspirowskie.

  W Ostrowcu nie brakuje punktów usługowo-handlowych oraz restauracji. Na spacer można się wybrać na tereny zielone, jak na przykład Park Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, na którego terenie znajduje się skatepark, plac zabaw i zbiornik wodny z Ostrowieckim Molo. W niedużej odległości znajduje się kilka innych parków i skwerów.

  Szukasz nieruchomości na sprzedaż w Ostrowcu Świętokrzyskim? Sprawdź oferty na GetHome.pl i znajdź mieszkanie idealne!

  Mieszkania Ostrowiec Świętokrzyski - oferty

  W Ostrowcu Świętokrzyskim dostępne jest 31 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 26 m2 do 67 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Ostrowcu Świętokrzyskim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 3 kawalerki na sprzedaż;
  • 16 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 7 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Ostrowcu Świętokrzyskim z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 3 mieszkania na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Ostrowiec Świętokrzyski.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Ostrowcu Świętokrzyskim? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Ostrowiec Świętokrzyski

  Interesuje Cię rynek wtórny? Ostrowiec Świętokrzyski oferuje 27 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 29 m2 do 62 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Ostrowcu Świętokrzyskim to 48 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Ostrowcu Świętokrzyskim, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Ostrowcu Świętokrzyskim? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Ostrowcu Świętokrzyskim to 4 850 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Ostrowcu Świętokrzyskim to 4 630 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Ostrowcu Świętokrzyskim? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Ostrowcu Świętokrzyskim", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Ostrowcu Świętokrzyskim (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 305 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Ostrowcu Świętokrzyskim wynosi 6 178 zł/m2;

  Tanie mieszkania Ostrowiec Świętokrzyski. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Ostrowiec Świętokrzyski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 62 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 925 zł/m2.

  Tanie mieszkania Ostrowiec Świętokrzyski? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: