Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Pobiedziska, 57,98 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Pobiedziska, ul. Generała Tadeusza Kutrzeby

469 638

8 100 /m2

Sprzedaż ostatnich mieszkań w doskonałej cenie!
Sprzedaż ostatnich mieszkań w doskonałej cenie!

Główne cechy mieszkania

Cena

469 638 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

57,98 m2

Cena za m2

8 100 zł

Piętro

3

Dostępne od

2026-05-15

Opis nieruchomości o powierzchni 57,98 m2

Sprzedaż ostatnich mieszkań w doskonałej cenie!

POSIADAM W OFERCIE CAŁĄ INWESTYCJĘ-RÓŻNE PIĘTRA, METRAŻE I UKŁADY MIESZKAŃ.

-0% prowizji
-brak podatku PCC 2%
-zakup bezpośrednio od dewelopera

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,98 m² w nowoczesnym, kameralnym osiedlu i pełną infrastrukturą usługową,ale też świetną lokalizacją. 

Mieszkanie:
✅Pokój+aneks kuchenny 26,05 m2
✅Pokój 10,48 m2
✅Pokój 10,30 m2
✅Łazienka 4,77 m2
✅Hol 6,37 m2
✅Komórka lokatorska 4,75 m2
✅Balkon 6,00 m2

Dostępne od zaraz.

Obowiązkowy zakup miejsca postojowego.
Cena brutto naziemnego miejsca postojowego: 9 500-11 000 zł.
Cena brutto komórki lokatorskiej: 17 000 - 25 000 zł

Atuty:
✅Przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 26,05 m2
✅Szybka i wygodna komunikacja z Poznaniem
✅Funkcjonalne układy mieszkań
✅Budynki z windą
✅Przydomowe ogródki
✅Tarasy wraz z ogrodem
✅Przestronne balkony
✅Ekologia fotowoltaika
✅Do każdego mieszkania komórka lokatorska

Lokalizacja:
Osiedle zlokalizowane pośród kilku jezior zachodniej części Pojezierza Gnieźnieńskiego miasteczko wyróżnia się spokojem, kusi bliskością natury i historii.
W najbliższym sąsiedztwie mamy Park Krajobrazowy Promno i Rezerwat Przyrody Jezioro Drążynek, Gród Pobiedziska i Skansen Miniatur Szlaku Piastowskiego, a całkiem niedaleko czeka Puszcza Zielonka

-8 minuty najbliższy przystanek autobusowy
-2 minuty do przedszkola
-5 minut do szkoły podstawowej