Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Pogórze, 55,74 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Port Poszukiwacze Nieruchomości

pucki, Pogórze, ul. Teodora Śliwińskiego

650 000

11 661 /m2

Komfortowe mieszanie w spokojnym sąsiedztwie
Komfortowe mieszanie w spokojnym sąsiedztwie

Główne cechy mieszkania

Cena

650 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

55,74 m2

Cena za m2

11 661 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-07-01

Opis nieruchomości o powierzchni 55,74 m2

Komfortowe mieszanie w spokojnym sąsiedztwie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego w Pogórzu, tuż przy granicy z Gdynią. To lokalizacja, która od lat cieszy się dużym zainteresowaniem dzięki świetnie rozwiniętej infrastrukturze oraz wygodzie codziennego życia. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe, place zabaw, siłownie oraz baseny. Dużym atutem jest również bliskość natury i nadmorskich miejscowości — Mechelinek i Rewy — gdzie można odpoczywać nad wodą i korzystać z uroków plaży. Mieszkańcy doceniają także bardzo dobrą komunikację z centrum Gdyni oraz regularnie kursujące autobusy. To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć komfort codziennego życia z nadmorskim klimatem.

Czteropiętrowy budynek z windą położony jest na spokojnym i zadbanym Osiedlu Morskim wybudowanym przez Euro Styl w 2011 roku.

Zalety osiedla:
- nowoczesna zabudowa,
- dobrze zaplanowana przestrzeń wokół,
- spokojna i przyjazna okolica.

Mieszkanie składa się z dwóch sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym. Zachodnia ekspozycja okien sprawia, że mieszkanie jest jasne i przyjemnie doświetlone w drugiej części dnia. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje również łazienka z wanną oraz duży balkon.

Najważniejsze atuty mieszkania:
- funkcjonalny układ pomieszczeń,
- duży balkon,
- piwnica zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Zakup miejsca postojowego za szlabanem jest obligatoryjny i wynosi 20 000 zł.