Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Poznań Stare Miasto, 38,30 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od MASTERHOUSE

Poznań, Stare Miasto, Nowe Winogrady Południe, os. Pod Lipami

395 000

10 313 /m2

Przestronne 2 pokoje z osobną kuchnią
Przestronne 2 pokoje z osobną kuchnią

Główne cechy mieszkania

Cena

395 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

38,30 m2

Cena za m2

10 313 zł

Piętro

4

Opis nieruchomości o powierzchni 38,30 m2

Przestronne 2 pokoje z osobną kuchnią

REZERWACJA mieszkania do 22 maja.

2 niezależne pokoje | 38,30 m² | Winogrady - Pod Lipami | Winda | Zieleń i świetna komunikacja

Są miejsca, do których po prostu chce się wracać. Takie, gdzie poranna kawa smakuje lepiej dzięki widokowi na zieleń za oknem, a codzienne życie staje się wygodne dzięki świetnej lokalizacji i funkcjonalnemu układowi mieszkania.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38,30 m², położonego na 4 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą na cenionym osiedlu Pod Lipami na poznańskich Winogradach.

Spacer kamerą 360` po mieszkaniu (link poniżej - skopiuj i wstaw do przeglądarki)

Film - Tour po mieszkaniu (link poniżej na YouTube - skopiuj i wstaw do przeglądarki)

To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, młodej rodziny, jak i inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem w lokalizacji o stabilnym popycie.

Najważniejsze atuty mieszkania

- 2 niezależne pokoje

- oddzielna kuchnia z oknem do aranżacji jako aneks kuchenny

- możliwość stworzenia nowoczesnego salonu z aneksem kuchennym

- salon z eleganckim balkonem francuskim, który doświetla wnętrze naturalnym światłem z widokiem na zieleń dodatkowo podkreśla komfort codziennego życia,

- łazienka z WC

- do wyłącznego korzystania piwnica

- 4 piętro z windą

- blok po termomodernizacji

- widok na zieleń i otwartą przestrzeń

- ogólnodostępne miejsca parkingowe pod budynkiem