Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Poznań Stare Miasto, 102,64 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Invest Realty

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Garbary

1 650 000

16 075 /m2

Apartament 102 m2, poznań garbary 95
Apartament 102 m2, poznań garbary 95

Główne cechy mieszkania

Cena

1 650 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

102,64 m2

Cena za m2

16 075 zł

Piętro

4

Opis nieruchomości o powierzchni 102,64 m2

Apartament 102 m2, poznań garbary 95

Apartament 102,64 m² | Centrum Poznania

W rytmie miasta. W dopracowanym, ponadczasowym standardzie.

Na sprzedaż apartament o powierzchni 102,64 m², położony na 4. piętrze w budynku z 2010 roku z windą. 

Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym, czytelnym układzie, z wyraźnym podziałem na część dzienną i prywatną. Całość wykończona w wysokim standardzie, z dbałością o materiały i spójność wnętrza.

Centralną część stanowi otwarta przestrzeń, blisko 50 m2 z przestronnym salonem z częścią jadalnianą i otwartą kuchnią, z wyjściem na długi balkon, biegnący przez całą szerokość apartamentu i łączący część dzienną z sypialnią.

Kuchnia w pełnej zabudowie, wykonana w wysokim standardzie, sprzęty AGD marki Miele, konglomeratowe blaty. Wszystko dobrze wpisane w całość przestrzeni.

Wnętrze utrzymane w konsekwentnej, ponadczasowej estetyce - z egzotycznym drewnem na podłogach i dopracowanymi detalami.

Układ pomieszczeń

* salon z kuchnią i wyjściem na balkon ok 46 m2
* sypialnia główna (ok. 20 m²) - jasna, ustawna, z dostępem do balkonu
* drugi pokój (ok. 10 m²) - idealny jako gabinet lub pokój gościnny, z balkonem od strony patio
* przestronna łazienka główna z wanną
* druga łazienka (WC) dodatkowo wyposażona w prysznic
* hol z zabudową garderobianą

Dodatkowe informacje

* klimatyzacja w salonie i sypialni
* balkon na całej długości apartamentu
* dwa miejsca postojowe w hali garażowej - dodatkowo płatne (75 000 zł / miejsce)