Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Poznań Stare Miasto, 40 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Poznań, Stare Miasto, Stare Winogrady, ul. Hawelańska

510 500

12 762 /m2

Mieszkanie premium bez czekania✔
Mieszkanie premium bez czekania✔

Główne cechy mieszkania

Cena

510 500 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

40 m2

Cena za m2

12 762 zł

Piętro

3

Dostępne od

2026-03-01

Opis nieruchomości o powierzchni 40 m2

Mieszkanie premium bez czekania✔

Kup mieszkanie bez prowizji i PCC - prosto od dewelopera!

Jasne, mieszkanie dwupokojowe w standardzie premium, eleganckie częsci wspólne, topowa lokalizacja. 

LIMITOWANE RABATY NA SPOTKANIU!

Klucze już w czerwcu! Zadzwoń i umów się na prezentację

Dlaczego warto wybrać tę nieruchomość?

✅ Doskonała lokalizacja - szybki dojazd do centrum w 10 minut, blisko północnej obwodnicy Poznania
✅ Blisko natury i rekreacji - Wartostrada, Park Cytadela, tereny nadrzeczne
✅ Komunikacja i infrastruktura - przystanki tramwajowe i autobusowe w pobliżu, sklepy, szkoły, przedszkola

Wysoki standard wykończenia
Dekoracyjne laminowane panele meblowe
Trwałe gresy o stonowanym designie
Szlachetny tynk mozaikowy
Energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych

Dodatkowe opcje (nieobowiązkowe)
Miejsce postojowe naziemne: 30 000 zł
Miejsce w hali garażowej: 43 000 zł
Komórki lokatorskie: 3000 zł/m²

Możliwość wykończenia mieszkania „pod klucz” - oszczędność czasu i pełna wygoda
Profesjonalna obsługa kredytowa - przeprowadzimy Cię przez cały proces finansowania

PEWNA I BEZPIECZNA INWESTYCJA - wartość mieszkania tylko wzrośnie!
Idealne również dla inwestorów pod wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy.

 Napisz wiadomość lub zadzwoń - odpowiem na każde pytanie i pokażę najlepsze dostępne mieszkania!

Natalia Niedziela
Platforma Mieszkaniowa S.A., Poznań
  | ✉

Wizualizacja na zdjęciach przedstawia przykładowy sposób aranżacji wnętrza. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.